شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

هواداران چرا تراكتورسازی را هو كردند و به داور فحش دادند؟

داور زن و بچه دارد، چرا به او فحش دادند؟

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: هواداران چرا تراكتورسازی را هو كردند و به داور فحش دادند؟


آفتاب : محمد مايلی‌كهن پس از تساوی 2 بر 2 مقابل تراكتورسازی در نشست پس از بازی  در حالی كه شديداً گريه می‌كرد، اظهار داشت:‌ شناختی كه از تبريز و مردمش  داشتم اين نبود. آن زمان از اين كارها انجام نمی‌دادند. اين چه فوتبالی  است. اين چه صحبت‌هايی است. مردم تبريز غيور هستند و نبايد اينگونه رفتار  كنند.

در اين لحظه مايلی‌كهن عصبانی شد و گفت: هواداران چرا  تراكتورسازی را هو كردند و به داور فحش دادند. داور هم زن و بچه دارد و زن و  بچه او خواهر و برادر ما هستند. اين چه فوتبالی است و چرا فحش می‌دهند.

سرمربي  سايپا در ادامه كار باز هم با گريه گفت: به خدا در نيمه دوم نمی‌خواستم از  فرط ناراحتی كنار نيمكت بياييم اما ترسيدم حرفی بزنم و مجبور به اين كار  شدم. همه دنيا از فوتبال لذت می‌برند. نمی‌دانم چرا ما اين لذت را  نمی‌بريم. آيا اينچنين صحبت‌هايی را جايی شنيده يا ديده‌ايد.

مايلی‌كهن  تصريح كرد: جو استاديوم خراب بود و بچه‌های تراكتور چه گناهی كرده‌اند . آنها هم زن و بچه دارند و گناه دارند. آقايان بايد از لحاظ فرهنگی به اين  مسائل رسيدگی كنند.

وی گفت: تلاش می‌كنم از راه سلامت نان حلال كسب  كنم، بنابراين نبايد شاهد اينگونه حركات باشيم و چنين حرف‌هايی را نبايد  بشنويم. بايد ورزش را از بعد ورزش نگاه كنيم و از فوتبال لذت برد ضمن اينكه  بايد دست به دست هم بدهيم و فوتبال درستی بسازيم.

سرمربی تيم  فوتبال سايپا در مورد بازی گفت: بازيكنان ما فوتبال بسته‌ای را ارائه دادند  و ازموقعيت‌هايی كه به دست آورديم استفاده مطلوب نكردند ما بايد از اين  موقعيت‌ها استفاده كنيم

مايلي‌كهن عنوان كرد: تراكتور تعداد موقعيت‌هايش در اين بازی كم بود و بازی خوبی نكرد اما برای اين تيم آرزوی موفقيت می‌كنم.


آدرس مطلب: http://aftabnews.ir/vglcpmqs42bqi1,..l22a8a5s.html

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.