شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

سپاه: امام جمعه کاشان دروغ می گوید

فارس

سپاه بخشي از اظهارات اخير امام جمعه كاشان را تكذيب كرد


خبرگزاري فارس: مسئول روابط عمومي سپاه گفت: مطلب منتشره در برخي رسانه ها پيرامون ناگفته هاي يكي از ائمه جمعه مبني بر در خواست سرلشكر جعفري از مقام معظم رهبري در زمينه جريان انحرافي صحت ندارد.


به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي كل سپاه، سردار رمضان شريف مسئول روابط عمومي و انتشارات سپاه در واكنش به مطالب منتشر شده در برخي رسانه‌ها پيرامون ناگفته‌هاي يكي از ائمه محترم جمعه كشور مبني بر در خواست سردار فرمانده محترم كل سپاه از مقام معظم رهبري در زمينه دستگيري عوامل جريان انحرافي گفت: مطلب منتشره اخير صحت نداشته است و تكذيب مي‌شود.

سردار شريف تاكيد كرد: انتظار است رسانه‌ها براساس رسالت و وظيفه ذاتي خود نسبت به انتشار اخباري كه توسط شخص ثالث از سوي فرماندهان و مسئولين سپاه نقل مي شود دقت و حساسيت بيشتري نشان دهند و در صورت مواجهه با اين‌گونه موارد، صحت آنرا از طريق روابط عمومي كل سپاه بعنوان مرجع تاييد رسمي اخبار سپاه جويا شوند، چراكه مستنداتي از اين دست از نظر ما فاقد اعتبار است.

مسئول روابط عمومي سپاه در پايان از هوشمندي و حسن دقت برخي از رسانه‌ها كه از پرداختن به اين مطلب پرهيز كرده‌اند، قدرداني كرد.

منبع: فارس، 11 خرداد 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.