شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

پخش مستند «نفوذ وزارت اطلاعات در اپوزيسيون خارج‌نشين»

فارس

 امشب از شبكه يك سيما

خبرگزاري فارس: مستند نفوذ محمدرضا مدحي از نيروهاي مرتبط با دستگاه‌هاي امنيتي جمهوري اسلامي ايران در اپوزيسيون خارج نشين، امشب بين ساعت 20 تا 22 از شبكه يك سيما پخش مي‌شود.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، در پي تصويب طرح تشكيل دولت در تبعيد از سوي بنياد آمريكايي دموكراسي كه بر اساس آن قرار بود مجموعه‌اي از نيروهاي با سابقه اجتماعي و مذهبي با ايجاد شورايي اقدام به عمليات خرابكاري و در نهايت براندازي جمهوري اسلامي كنند، محمدرضا مدحي از ايرانيان مقيم خارج كشور براي اداره اين دولت انتخاب شد.

وي كه پيش از اشتغال به تجارت در خارج از كشور، با دستگاه‌هاي امنيتي جمهوري اسلامي و نهادهاي انقلابي همكاري داشته، با نفوذ در اپوزيسيون خارج كشور و تشكيل گروهي موسوم به "جنبش جمع ياران " با جريانات ضد انقلاب ارتباط گسترده برقرار كرد.

مدحي همچنين با برخي مقامات آمريكايي و همچنين نمايندگان سرويس‌هاي جاسوسي انگليس و فرانسه ديدارهاي متعدد داشت و آنها از وي خواسته بودند كه با ايجاد ارتباط گسترده با سران فتنه در داخل كشور و جذب نيرو از بدنه دستگاه‌ها و نهادهاي مختلف نظام و ايجاد يك شبكه منسجم پروژه دولت در تبعيد و براندازي نظام اسلامي را عملياتي كند.

هنگامي كه قرار شد در راستاي اين پروژه مدحي و شوراي رهبري دولت در تبعيد در پادگاني در تل‌آويو مستقر شوند عمليات نجات وي توسط سربازان گمنام امام زمان انجام شد و مدحي به كشور بازگشت.

امشب مستندي تحت عنوان "الماس فريب " از رسانه ملي پخش مي‌شود كه روايتي كوتاه از پروژه نفوذ و اشراف دستگاه اطلاعاتي جمهوري اسلامي در كانون اپوزيسيون خارج نشين است كه نمايشي از اقتدار دستگاه امنيتي جمهوري اسلامي ايران و به سخره گرفتن دستگاه‌هاي امنيتي غرب است.

منبع: فارس، 18 خرداد 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.