شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

«گروهک منافقین در حال اضمحلال است»، اما...

مهر

مصلحی هشدار داد:

مسئولان بطورجد مراقب اطراف خودباشند/جریان انحرافی حاصل طراحی فتنه‌گران

وزیر اطلاعات در هشداری خطاب به مسئولان کشور نسبت به فعالیت مجدد تروریستی منافقین گفت: من به عنوان مسئول دستگاه امنیتی اطلاعاتی کشور به مسئولان هشدار می دهم که باید مراقب اطراف خود به طور جد باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات کشورمان پیش از ظهر  امروز در سومین گردهمایی انجمن دفاع از قربانیان تروریست خاورمیانه اظهار داشت: من  از بسیج و این انجمن درخواست دارم که ماهیت واقعی تروریست ها را به نسل جوان امروز  بشناسانند زیرا آنها اوایل انقلاب نبودند و از وضعیت منافقین خبر ندارند و نیاز جدی  به این موضوع دارند که نسبت به مجموعه ای که هم اکنون خود را در دامن استکبار جا  داده و از حمایت آن برخوردار است آشنا شوند.

وی با اعلام اینکه  در یکی از اسنادی که وزارت خارجه آمریکا در خردادماه سال  جاری منتشر کرد  آمده بود که منافقین در بین توده مردم ایران جایگاهی ندارند،  گفت: آمریکایی‌ها باید در قبال مجموعه ای که خودشان اذعان دارند منفورترین افراد در  بین مردم ایران هستند تکلیفشان را روشن کنند.

مصلحی با طرح این سئوال که اگر منافقین در بین مردم ایران جایگاهی ندارند پس چرا  آمریکایی‌ها از آنها حمایت می کنند؟، گفت: در همین اسناد وزارت امور خارجه آمریکا  که منتشر شد آمده است افراد مسن جامعه ایران از منافقین به دلیل سوابق بدشان در  دفاع مقدس و همچنین جاسوسی هایی که انجام می دادند نفرت دارند.

وی اضافه کرد: همچنین در جای دیگر اسناد وزارت امور خارجه آمریکا آمده است: بخشی  از مردم ایران با فعالیت گروه منافقین آشنایی ندارند اما بخشی از مردم ایران که با  فعالیت گروه منافقین آشنایی دارند همواره این سئوال را از غرب دارند که چرا به آنها  امکانات می دهید؟

وزیر اطلاعات با طرح این سئوال که چرا کشور فرانسه یک مجموعه عظیمی را در اختیار  منافقین قرار داده است؟، گفت: در گزارش اسناد وزارت امور خارجه آمریکا از منافقین  به عنوان یک فرقه یاد شده که اعضای آن با دنیای خارج بیگانه اند و تنها از سوی  افراد گروهک تغذیه فکری می شوند و شاهد این مطلب آن است که برخی از این افراد در  اعترافات خود اعلام کردند که ما غیر از دیدن کانال تلویزیونی نفاق حق دیدن کانال  های تلویزیونی و رادیویی دیگر را نداریم.

مستکبران، پول و نیازمندیهای گروه های تروریستی را با هلیکوپتر به آنها  می رسانند

مصلحی با بیان اینکه پشتوانه همه اقدامات تروریستی در جاهای مختلف دنیا از جمله  افغانستان، پاکستان، عراق و سرزمین های اشغالی دلارهای آمریکایی و یوروهای اروپایی  است، گفت: حتی خبر داریم که مستکبران پول و نیازمندیهای گروه های تروریستی را با  هلیکوپتر به آنها می رسانند.

چرا جنازه بن‌لادن را به مردم نشان نمی دهند

وی در ادامه به خبر دستگیری و کشته شدن بن لادن اشاره کرد و افزود: آنها اگر بن  لادن را دستگیر کردند و کشتند چرا جنازه اش را به مردم نشان نمی دهند پس مشخص است  که آنها از ابزار رسانه ای برای رسیدن به مقاصد سیاسی و اقتصادی خود استفاده می  کنند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: در حال حاضر استکبار رسانه ای اجازه نمی دهد بحران های  سیاسی و اقتصادی غرب برملا شود  .

وی با اعلام اینکه در آینده نزدیک فروپاشی آمریکا و اروپا به دلیل بحران اقتصادی  قطعی است، گفت: اقتصاد بادکنکی که با ربا در غرب  شکل گرفته است به زودی می  ترکد.

گروهک منافقین در حال اضمحلال است 

مصلحی در ادامه با بیان اینکه دستگاههای اطلاعاتی کشور با هماهنگی و همدلی خوبی  که امروز با تدبیر مقام ولایت در صحنه های مختلف اطلاعاتی وجود دارد اشراف گسترده  ای بر حرکت گروه های تروریستی دارند، گفت: البته گروهک منافقین هم اکنون در حال  اضمحلال و از بین رفتن است اما این به معنای آن نیست که تلاش های مذبوحانه این  گروهک تروریستی علیه ملت شریف ایران انجام نشود.

وزیر اطلاعات در هشداری خطاب به مسئولان کشور نسبت به فعالیت مجدد گروهک  تروریستی منافقین گفت: من به عنوان مسئول دستگاه امنیتی اطلاعاتی کشور به مسئولان  هشدار می دهم که باید مراقب اطراف خود به طور جد باشند زیرا استکبار یکی از بهره  برداری هایی که امروز از نفاق می کند و در دوره اصلاحات آمریکایی و حتی در دوره  تکنوکرات ها از نفاق بهره برد این بود که با نفوذ و تغییر روش و با به کارگیری  منافقین ضربه های سختی به نظام وارد کرد.

منافقین از افراد پلید برای رسیدن به مقاصد شوم خود بهره می  برند/مسئولان در هر رده ای مراقب باشند

وی با اشاره به اینکه اساسا کارکرد منافقین این است که در هر زمانی متناسب با آن  زمان اقدام کنند، گفت: بر این اساس نیز امسال گروهک منافقین مانند سالهای اول  انقلاب عمل نمی کند بلکه آنها متناسب با زمان امروز اقدام خود را انجام می دهند و  از افراد پلید برای رسیدن به مقاصد شوم خود بهره می برند لذا هشدار جدی می دهم که  مسئولان در هر سطح و رده ای مراقب اطراف خود باشند.

گروه انحرافی حاصل طراحی عوامل فتنه 88 است 

مصلحی در ادامه به فتنه سال 88 اشاره کرد و افزود: در سال 88 فتنه بسیار پیچیده  ای رخ داد و امروز هم باید مراقب باشیم که به وسیله گروه انحرافی از فتنه 88 غافل  نشویم چرا که همین گروه انحرافی حاصل کار و طراحی عوامل فتنه سال 88 است و باید  حواسمان باشد همان کسانی که در فتنه 88 آب به آسیاب دشمن می ریختند امروز خود را  زیر پرچم ولایت نشان ندهند.

وزیر اطلاعات خاطر نشان کرد: در فتنه 88 اصلاح طلبانی که از کشور فرار کرده  بودند منافقین در کنارشان لانه کرده بودند و از آنها بهره برداری استکبار را می  کردند به عنوان مثال خانم حقیقت جو که نماینده مجلس ما در دوره اصلاحات آمریکایی  بود فریب خورد و مورد سوء استفاده نفاق قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه هوشیاری و مراقبت از نکات مهمی است که همه باید به آن توجه  کنیم، گفت: وقتی در جایگاه مدیریتی قرار می گیریم باید حواسمان باشد که اصول را  فراموش نکنیم و سرگرم فروع شویم.

تحریم کنندگان به دنبال برقراری ارتباط با ایران هستند

مصلحی در بخش دیگری از سخنانش به تحریم های غرب علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره  کرد و افزود: امروز اگر جمهوری اسلامی ایران در بهترین شرایط فرهنگی، اجتماعی،  اقتصادی و سیاسی قرار دارد به دلیل این است که تحریم ها موجب شد ملت ایران به  بهترین نحو از استعدادها و ظرفیت های خود استفاده کنند و سرخوردگی استکبار نیز از  همین موضوع است و به همین دلیل است که آنها هر روز به دنبال تحریم جدیدی علیه ملت  ما هستند ولی نتیجه نمی گیرند زیرا همان کشورها خود به دنبال برقراری ارتباط با  ایران هستند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه با تدبیر مقام ولایت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  توانست به خوبی مسئولیت های خود را انجام دهد، گفت: شهدای ما چه شهدای دوران دفاع  مقدس و چه شهدایی که در راه مبارزه با نفاق به شهادت رسیده اند جان خود را گذاشتند  و از همه هستی خود گذشتند تا ما امروز با سربلندی زندگی کنیم.

وی با بیان اینکه امروز شهدا جامعه ما را مدیریت می کنند، گفت: من با همه وجودم  حس می کنم که همین امروز شهدا ضعف های مدیریتی ما را جبران می کنند .

منبع: مهر، 2 تیر 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مهر:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.