شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دولت میقاتی رای اعتماد گرفت

مهر

خبر فوری/


تیر 14 مارس به سنگ خورد / با وجود تهدیدهای مستمر جریان غربگرای 14مارس برای سرنگونی دولت منتخب نجیب میقاتی، امروز پارلمان لبنان به آن رای اعتماد داد تا پیروزی دیگری برای جریان حامی مقاومت رقم بخورد.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه های العربیه و الجزیره، پارلمان لبنان  لحظاتی پیش به دولت جدید این کشور به ریاست نجیب میقاتی رای اعتماد داد.

بر  اساس گزارش رسانه ها، فراکسیون اقلیت لبنان وابسته به جریان 14 مارس جلسه رای  اعتماد را ترک کرد، اما این اقدام کارشکنانه هم مانع رای اعتماد نمایندگان ملت به  کابینه جدید نشد.

با این حال العربیه اعلام کرد دولت میقاتی در جریان رای  اعتماد نمایندگان اعلام کرد به همکاری با دادگاه ترور حریری ادامه خواهد  داد.

رای اعتماد پارلمان به دولت میقاتی در حالی است که سران جریان غربگرا و  وابسته 14مارس در پی اعلام کیفرخواست دادگاه سیاسی ترور حریری تهدید کرده بودند  تمام تلاشهای خود را برای سرنگونی دولت میقاتی به کار خواهند گرفت، در این میان  سمیر جمعع به صراحت مدعی شد ما دولت میقاتی را سرنگون خواهیم کرد.

رای  اعتماد پارلمان لبنان به دولت میقاتی، پیروزی دیگری برای جریان حامی مقاومت در عرصه  سیاسی این کشور به ویژه پس از افشاگریهای اخیر سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله  درباره ماهیت خطرناک دادگاه بین المللی و اهداف پشت پرده آن به شمار می  رود .

منبع: مهر، 16 تیر 1390
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مهر:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.