شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

کتک کاری خبرنگاران جلوی چشم کی‌روش!

 

کتک کاری خبرنگاران جلوی چشم کی‌روش!

پس از پايان نشست رسانه‌اي  سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، دو نفر از خبرنگاران بيرون سالن با يكديگر  درگيري فيزيكي پيدا كردند و كارلوس كي‌روش با چشماني متعجب از كنار اين  صحنه زننده عبور كرد.

به گزارش ايسنا، جرقه درگيري دو خبرنگار  ورزشي وقتي اتفاق افتاد كه خبرنگار واحد مركزي خبر و بخش خبري 20:30 در  انتهاي نشست رسانه‌اي كي‌روش خطاب به مترجم او گفت از شما متشكريم و با  گفتن اين جمله قصد پايان دادن به جلسه را داشت اما جلسه با چند سوال ديگر  ادامه پيدا كرد.

ماجرا به اينجا ختم نشد و پس از پايان  نشست و بيرون سالن كنفرانس، خبرنگار سايت فدراسيون فوتبال نسبت به اقدام  خبرنگار واحد مركزي خبر اعتراض كرد و افراد ديگري هم به حمايت از او  برآمدند.

در اين بين تصويربردار واحد مركزي خبر نيز  به حمايت از خبرنگارش آمد و جدال لفظي شديدي بين طرفين ايجاد شد تا جايي  كه اين جدال به درگيري فيزيكي انجاميد.

از بد حادثه اين درگيري فيزيكي دقيقا  هنگام خروج كارلوس كي‌روش از سالن رخ داد كه او نيز با چشماني متعجب از  كنار اين صحنه عبور كرد و نمي‌دانست چرا اين خبرنگاران با هم درگير  شده‌اند.

ديگر خبرنگاران حاضر در آنجا هم قصد  مداخله و پايان دادن به غائله را داشتند تا حداقل اين آبروريزي و صحنه‌هاي  زشت در حضور سرمربي پرتغالي تيم ملي اتفاق نيفتد.
http://rajanews.com/detail.asp?id=95942 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.