شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دم خروس و قسم عباس نفتی فدراسیون فوتبال!

دم خروس و قسم عباس نفتی فدراسیون فوتبال!

 

عباس ترابیان ملقب به عباس نفتی که عنوان سرپرست روابط بین الملل فدراسیون فوتبال ولایت فقیه و هم چنین سرپرست تیم فوتبال جمهوری اسلامی را یدک می کشد در ادامه سیاه بازی و فریبکاری خود قبل و بعد از مسابقه تیم ولایت فقیه با تیم مالادسگار دو مصاحبه را انجام داده است که این مصاحبه ها ضرب الامثل دم خروس را باور کنم یا قسم حضرت عباس  را تداعی می کند. وی دلالی امنیتی و اطلاعاتی است که از وزارت نفت به جامعه فوتبال تحمیل شده است و افرادی نظیر محمد مایلی کهن بارها به حضور وی در فدراسیون فوتبال اعتراض کرده اند.

 

ترابيان: هواداران امروز بازي متفاوتي از بازيكنان تيم ملي خواهند ديد                                    -سرپرست تيم ملي فوتبال كشورمان پيش از ديدار اين تيم مقابل ماداگاسكار گفت: اطمينان مي دهم هوادارن تيم ملي امروز(يكشنبه) بازي متفاوتي را از اين تيم مقابل ماداگاسكار شاهد خواهند بود.

 

عباس ترابيان عصر يكشنبه ضمن بيان اين مطلب به ايرنا افزود: بازيكنان تيم ملي بنا به دستور كادر فني امروز فوتبالي عاري از هنرنمايي هاي شخصي و تك ضرب را به نمايش خواهند گذاشت كه مي توان گفت سبك جديدي از فوتبال ايران است.
وي افزود: عليرغم اينكه اين ديدار نمي تواند بازي سختي براي تيم فوتبال كشورمان باشد اما از آن جهت كه تيم ماداگاسكار تقريبا شبيه تيم مالديو فوتبال را بازي مي كند انجام اين بازي براي كادر فني تيم ملي حائز اهميت زيادي است.
سرپرست تيم ملي فوتبال كشورمان درخصوص آخرين وضعيت بازيكنان اين تيم نيز گفت: به جز آندرانيك تيموريان كه مصدوم است ساير بازيكنان براي انجام يك بازي خوب آماده و سرحال هستند.
وي درمورد ميزان مصدوميت تيموريان و آيا اينكه اين بازيكن به ديدار مقابل مالديو خواهد رسيد نيز گفت: خوشبختانه مصدوميت تيموريان جدي و نگران كننده نيست و وي به بازي مقابل مالديو خواهد رسيد.
ترابيان درخاتمه عنوان كرد: درديدار امروز تيم ملي مقابل ماداگاسكار هر تيم 6 تعويض مي تواند داشته باشد و كادر فني براي آزمايش بازيكنان مورد نظر از اين امكان بهره خواهد برد.
تيم ملي فوتبال كشورمان راس ساعت 19:30 امروز با تيم ماداگاسكار درورزشگاه آزادي ديدار خواهد كرد.
تماشاي اين ديدار براي علاقه مندان رايگان است.
9144

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30480440
كي‌روش در رختكن بازيكنان را مورد لطف قرار داد
شعارعليه كفاشيان و در حمايت از دايي تعجب‌برانگيز بود !

عباس ترابيان در گفت‌وگو با  خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با تاكيد بر اينكه شعارهاي  تماشاگران در جريان بازي روز گذشته (يكشنبه) تيم ملي فوتبال ايران برابر  ماداگاسكار با عقل و منطق جور نيست، اظهار كرد: بنده هرچقدر فكر مي‌كنم  مي‌بينم در شرايطي كه تيم ملي در دقيقه 75 با يك گل از حريف پيش است،  فرصت‌هاي گلزني متعددي را ايجاد كرده، توپ را به تيرك دروازه زده و مسلط بر  بازي است، چطور مي‌شود شعار انتقادي آن هم بر عليه رييس فدراسيون سر داد؟ ! تعجبم وقتي بيشتر مي‌شود كه همزمان با شعارهاي انتقادي، شعار انحرافي در  حمايت و تشويق علي دايي سرداده ‌شد! شعارهايي كه در جريان يك بازي تداركاتي  تيم ملي پس از يك اردوي آماده‌سازي سنگين داده مي‌شود. اين‌ها اصلا با عقل  و منطق جور نيست و برداشت شخصي‌ام اين است كه آن شعارها هدف‌مند،  برنامه‌ريزي شده و مشكوك بود.

وي افزود: تنها عده‌اي خاص بودند  كه در ميان تماشاگران حضور داشته و آنها را به سردادن آن شعارها ترغيب  كردند. آن شعارها را به نوعي حساب شده مي‌دانم. از تماشاگران مي‌خواهم دقت  بيشتري داشته باشند و تحت تاثير القائات افرادي كه مي‌خواهند شعارها  جهت‌دار و بي‌ربط سردهند قرار نگيرند. بنده براساس تجربه فردي كه در اين  فوتبال دارم مي‌گويم سردادن آن شعارها مشكوك است.

ترابيان در واكنش به اينكه تلقي  شما از حساب شده بودن شعارها در شرايطي كه علي دايي مورد تشويق قرار  مي‌گيرد، ذهن را به سمتي مي‌برد كه حاميان دايي يا شايد خود او يك طرف  ماجرا باشد، آيا اين توجيه را مي‌پذيريد، گفت: من نه از شخصي اسم مي‌آورم و  نه مي‌گويم فلان گروه مسوول سر دادن شعارهاي انتقادآميز هستند. تنها  مي‌گويم آن شعارها در جريان يك بازي دوستانه تيم ملي آن هم در وضعيتي كه ما  از حريف جلو بوده و سوار بر بازي بوديم نمي‌تواند منطقي و عقلاني باشد؛  بنابراين مشكوك است.

سرپرست تيم ملي با اشاره به بازي  ديروز تصريح كرد: تيم ماداگاسكار براي خوردن پنج، شش گل به ايران نيامده  بود. اين تيم تنها دو لژيونر خود را به همراه نداشت؛ ضمن اينكه همه ديدند  چه تيم دونده و سخت‌كوشي بود. آنها با وجود جثه كوچكي كه داشتند چقدر  بازيكنان ما را زدند. ماداگاسكار در دفاع خوب كار مي‌كرد. از طرفي تيم  ايران با اردوي سنگيني كه پشت سر گذاشته بود از نظر بدني در شرايط آرماني  قرار نداشت. تيم ما البته بي‌ايراد نبود، اما بپذيريم در اين مقطع تنها  درصد كمي از ويژگي‌هاي تيم ملي را ديديم.

ترابيان گفت: كي‌روش پس از بازي  در رختكن بازيكنان را مورد لطف خودش قرار داد و حتي آنها را يكي يكي بغل  مي‌كرد، چرا كه شرايط بازيكنان و ميزان انرژي بدني كه داشتند را به خوبي  درك مي‌كرد.

وي از آغاز دوباره تمرينات تيم  ملي از فردا (سه‌شنبه) خبر داد و به ايسنا گفت: كادر فني امروز را به  بازيكنان استراحت داده و تمرين‌ها از فردا براي آماده شدن براي بازي با  مالديو آغاز مي‌شود.

منبع: سايت ديدگاه

 

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.