شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اتفاقی تازه در فوتبال پرحاشیه

اتفاقی تازه در فوتبال پرحاشیه/  کلاهبرداری میلیونی یک اخاذ از فوتبالیست‌های یک تیم لیگ برتری  اخاذی چند صد میلیونی یک فرد از بازیکنان تیم لیگ برتری تازه ترین حاشیه فوتبال کشورمان است که هشداری جدی برای فوتبالیست‌ها به شمار می آید. 

به گزارش خبرنگار مهر، مربیان و بازیکنان  فوتبال به واسطه درآمد بالایی که دارند همیشه در کمین افراد سودجویی هستند  که به دنبال اخاذی از آنها هستند، افرادی که دنبال فرصت می گردند تا خود را  به این قشر از جامعه ورزش نزدیک کرده و به طرق مختلف کلاهبرداری کنند.

این بار فردی در کسوت یک ممیز دارایی  اقدام به کلاهبرداری میلیونی از گروهی از فوتبالیست‌ها کرده و بابت این  کلاهبرداری بزرگ تحت پیگرد قانونی است. از آنجائیکه فوتبالیست‌ها به پرداخت  مالیات حساس هستند، فرد یاد شده با آگاهی از این موضوع از هر بازیکن یک  تیم لیگ برتری مبالغی سنگین دریافت و از آنها سواستفاده مالی کرده است.

این شخص که از قرار معلوم تا به امروز به  بیش از 200 میلیون تومان اختلاس مالی اعتراف کرده است در بررسی اظهارنامه  مالیاتی بازیکنان ارقامی به مراتب بالاتر (حتی گاهی چند برابر رقم مالیات  اصلی) به عنوان مالیات بر درآمد آنها تعیین می کرده و با طرح این موضوع که  در مالیات آنها تخفیف قائل خواهد شد، رقم یاد شده را کاهش داده و مبلغی  کمتر از این بازیکنان طلب می کرده است.

آقای "م" حتی به این اکتفا نکرده و با  دریافت نقدی مالیات بازیکنان بصورت قانونی اظهارنامه مالیاتی را مهمور کرده  و در اختیار آنها قرار می داده، به گونه‌ای که بازیکنانی مورد اخاذی به  هیچ عنوان در صحت عملکرد او شک نمی کردند.

بالاخره با پیگیری 2 بازیکن این تیم لیگ  برتری کلاهبرداری آقای ممیز دارایی مشخص می شود و او تحت پیگرد قانونی قرار  می گیرد. او تا به امروز در بازپرسی‌ها به کلاهبرداری چند صد میلیونی خود  اعتراف کرده است

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1367058

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.