شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

کلاهبرداری 30 میلیونی مربی منشوری در فوتبال ایران

 

 

کلاهبرداری 30 میلیونی مربی منشوری در فوتبال ایران

یک مربی منشوری فوتبال که مدتی را محروم بود، اگرچه تعهد داده که دیگر تخلفی نکند؛ اما همچنان به روش نادرست خود ادامه می دهد.

به گزارش مشرق، این مربی منشوری که پرونده سنگینی نیز دارد، وعده داده بود  دیگر عمل غیر قانونی انجام ندهد. در حقیقت، به نظر می رسید قصد دارد تا به  حرفه اصلی خود، یعنی فوتبال و هدایت فنی تیم مورد نظرش بپردازد؛ اما گویا  قصد دوری از دلالی ندارد.

وی که این فصل و با دادن تعهد، توانست بار  دیگر روی نیمکت بنشیند، بار دیگر تخلفاتی را مرتکب شده که موجب شده تا  پرونده های جدیدی درباره وی در نهادهای نظارتی باز شود. البته، پای یک دلال  بد نام را هم به این تیم باز کرده که به زودی، برخوردهای لازم نیز با این  شخص که موجبات آلوده شدن فضای این رشته شده، صورت خواهد گرفت.

اما این مربی منشوری، اخیرا از بازیکنی  مبلغ 30 میلیون تومان دریافت کرده تا وی را جذب تیم خود کند. این بازیکن  نیز راهی غیر از این نداشته تا این پول را بپردازد و قرارداد را منعقد کند . البته، به نظر می رسد این روند کلاشی ادامه داشته باشد چرا که امکان  دریافت وجهی دیگر برای حضور این بازیکن در ترکیب، دور از ذهن نیست و از این  به ظاهر مربی نیز چیزی بعید نیست.

این مربی متخلف که وضع مالی چندان خوبی  نیز در گذشته نداشته، توانسته از این راه سرمایه عظیمی دست و پا کند. به  نظر می رسد، برخوردهای قضایی و اداری شدیدتر با چنین اشخاصی، کمک شایانی به  پاک شدن فضای فوتبال بکند.

http://rajanews.com/detail.asp?id=98499

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.