شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

در ماه رمضان جریمه های فوتبال مثل دیه دو برابر می شود

ادعای عجیبی دیگر از علیپور

در ماه رمضان جریمه های فوتبال مثل دیه دو برابر می شود

علیپور بار دیگر به اظهار نظر عجیب در مورد  مسائل فوتبالی پرداخته است . او که قبل از این در مورد مسائل منشوری شدن  بازیکنان لیگ اظهارات عجیب و غریب داشته روز گذشته در مصاحبه با فارس موضوع  دیه در ماه مبارک رمضان را با جریمه های فوتبالی مقایسه کرده و برابر  دانسته است. او در اظهارنظری عجیب اعلام کرده که ماننده دیه که در ماه  رمضان دو برابر می شود جریمه های فوتبالی هم دوبرابر می شود. صحبت های او  احتمالا از سوی کارشناسان مذهبی با عکس العمل منفی مواجه می شود. صحبت های  او را می خوانید:

دبير هيئت رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي فوتبال از بررسي مصاحبه جنجالي مدير فني پرسپوليس و سرپرست باشگاه استقلال در اين هيئت خبر داد.

حجت الاسلام عليرضا عليپور  در مورد جدال لفظي محمد مايلي كهن و علي فتح  الله زاده در برنامه زنده تلويزيوني عنوان كرد: كار هيچ كدام از اين دو نفر  را تاييد نمي‌كنيم به ويژه اينكه اين اتفاق در ماه مبارك رمضان رخ داده  است. انجام كار زيبا هميشه زيبا است و اگر از سوي بزرگان انجام شود زيباتر  است و در صورت انجام كار بد از سوي آنها اين عمل بدتر جلوه مي‌كند.

وي ادامه داد: بر اساس بند يك ماده يك آئين نامه رابطه باشگاه‌ها و سازمان  ليگ حرفه‌اي اظهار نظر انتقادي اشخاص حقيقي و حقوقي اهالي مرتبط با فوتبال  حتي عليه يكديگر تخلف محسوب مي‌شود و مايلي كهن و فتح الله زاده قطعا مرتكب  تخلف شده‌اند. ا پرونده اين دو نفر را به كميته انضباطي ارسال مي‌كنيم و  پس از آن نيز در هيئت رسيدگي به تخلفات به طور ويژه به اين مسئله رسيدگي  خواهيم كرد.

دبير هيئت رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي فوتبال در مورد اينكه جريمه اين دو چه  خواهد بود گفت: احتمال جريمه 30 ميليون توماني با شدت و ضعف براي هر دو نفر  وجود دارد. بايد پرونده به طور دقيق بررسي شود. ضمن اينكه از رسانه‌ ملي  هم انتقاد داريم كه در ماه مبارك رمضان چنين برنامه‌هاي را توليد مي‌كند . همان‌طور كه ديه در ماه‌هاي حرام دو برابر است انجام تخلفات اخلاقي در ماه  مبارك رمضان جريمه‌ دو برابري دارد.

عليپور تاكيد كرد: من شنيده‌ام شفيع در جاي عنوان كرده ما مي‌خواستيم نشان  دهيم كه اگر بخواهيم مي‌توانيم جنجالي‌تر از 90 باشيم. اين كار درست نيست . اهالي فوتبال بايد عاقل باشند و تحريك نشوند ضمن اينكه مايلي كهن از ساعت  9:50 منتظر ارتباط با برنامه ورزش و مردم بود و در واقع گرفتار بازي  رسانه‌اي شده است زيرا در ساعت 11:50 با او صحبت كرده‌اند

 

http://www.jehanevarzesh.com/iran.news.php?news_id=25589

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.