شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

المپيك 2020 را در مصر و فلسطين آزاد شده برگزار مي كنيم

 

سردار نقدي در جمع ورزشكاران حامي فلسطين:

المپيك 2020 را در مصر و فلسطين آزاد شده برگزار مي كنيم

 

به گزارش روز پنجشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي سازمان بسيج مستضعفين، سردار 'محمد رضا نقدي' با اشاره به اين فرمايش حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبرمعظم انقلاب اسلامي'رژيم صهيونيستي در محاصره مجاهدان اسلام قرار دارد'، افزود:به صهيونيست ها توصيه مي كنيم اثاثيه منازل شان را برداشته و به كشور هاي خود برگردند و اگر خيلي بر ماندن اصرار دارند، بايد بدانند زماني فرا خواهد رسيد كه حتي فرصت جمع كردن چمدان‌هايشان را هم نخواهند داشت.
وي كه در همايش تجليل از ورزشكاران حامي فلسطين در سالن همايش‌هاي بين المللي صدا و سيما سخن مي گفت، به سران رژيم صهيونيستي تاكيد كرد از سرنوشت شاه مخلوع ايران، مبارك، بن علي و قذافي عبرت گيرند.
رييس سازمان بسيج مستضعفين با تقدير ويژه از عملكرد ورزشكاران در تحقير ورزشكاران رژيم صهيونيستي و خودداري از مسابقه با آنان تصريح كرد: ابتكار عمل ورزشكاران عزيزمان كه از مسابقه با ظالمان اشغالگر و به رسميت شناختن آن ها خودداري كردند، يك حركت جوانمردانه در راستاي دفاع از مردم مظلوم فلسطين است كه به الگويي در سطح جهان تبديل شده و يكي از مصاديق بارز آن حمايت قهرمان نامي فوتبال جهان از آزادي فلسطين است.
سردار نقدي ادامه داد: برخي افراد بي اطلاع از ارزش هاي اسلامي اين عمل ورزشكاران ما را بي اثر قلمداد مي كردند، اما امروز به لطف همين ايستادگي‌هاي ملت بزرگ ايران كه ورزشكاران عزيز نيز در آن سهم به سزايي دارند، بيداري عظيم اسلامي در جهان اسلام شكل گرفته است.
نقدي به الگوگيري ورزشكاران كشورهاي اسلامي از حركت جوانمردانه ورزشكاران كشورمان اشاره كرد و گفت: حركت ورزشكاران ما الهام بخش ورزشكاران كشورهاي اسلامي است. امروز تيم هاي ورزشي رژيم صهيونيستي نمي توانند در هيچ يك از كشورهاي اسلامي حضور يابند و اين رژيم با يك تحريم گسترده ورزشي از جانب كشورهاي اسلامي و برخي كشورهاي مستقل مواجه است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر وجهه ضد صهيونيستي قيام ملت ها خاطر نشان كرد: محور انقلاب هاي مردمي در جهان اسلام، قيام عليه صهيونيست هاست و داشتن وجهه ضد صهيونيستي شاخصه اصلي است كه مردم در كشورهاي اسلامي براي انتخاب دولتمردان شان در نظر دارند.
وي خاطرنشان كرد: آزادي قدس شريف حتمي است،نتيجه نهايي بيداري اسلامي آزادي قدس شريف است و ما ان شاءالله آزادي فلسطين را با برگزاري يك رويداد بين المللي ورزشي همچون المپيك 2020 در مصر و فلسطين آزاد شده، گرامي خواهيم داشت.

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.