شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

یزدانی خرم: رژیم اشغالگر قدس را هرگز به رسمیت نمی‌شناسیم

واکنش یزدانی خرم:  رژیم اشغالگر قدس را هرگز به رسمیت نمی‌شناسیم/ مشکلاتش را می‌پذیریم  رئیس فدراسیون کشتی در واکنش به همگروهی دو فرنگی کار ایران با کشتی گیران رژیم اشغالگر قدس در مسابقات جهانی ترکیه گفت: به هیچ عنوان رژیم اشغالگر قدس را به رسمیت نمی شناسیم و در این رابطه تابع سیاست های نظام خواهیم بود. 

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا یزدانی  خرم پس از همگروهی دو ملی پوش ایران با کشتی گیران رژیم اشغالگر قدس اظهار  داشت: نمایندگان کشتی ایران در مسابقات جهانی، رژیم اشغالگر قدس را به  عنوان یک حریف به رسمیت نمی شناسند و از کشتی گرفتن با آنها امتناع خواهند  کرد. هر مشکلی در این رابطه ایجاد شود را با دل و جان می پذیریم چرا که به  تصمیمی که گرفته ایم اعتقاد داریم.

وی تاکید کرد: اگر در مسابقات جهانی به  آنچه که استحقاقش را داریم نرسیم در مسابقات آتی جبران خواهیم کرد و نگران  اتفاقی که برای این دو نماینده کشورمان افتاد نیستیم چرا که آنها هنوز شانس  کسب سهمیه المپیک را دارند.

وی در ادامه افزود: مطمئنا در سایر اوزان  با کسب نتایج مناسب در کسب مدال موفق می شویم و بدون توجه به جایگاه در  مسابقات جهانی تنها به کسب سهمیه المپیک می اندیشیم.

رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: مسابقات  جهانی امسال با کیفیت بالایی برگزار می شود و اینکه از همین حالا جایگاه  خاصی را برای کشورمان پیش بینی کنیم، کار درستی نیست. کشتی فرنگی طی این  مدت نتایج بسیار مناسبی کسب کرده است و امیدوارم این روند را در مسابقات  جهانی نیز ادامه دهد.

وی در رابطه با تغییر ترکیب تیم ملی کشتی  فرنگی خاطرنشان کرد: بعد از موفقیت تیم ملی کشتی فرنگی در بازی های آسیایی  گوانگژو، توقعات از این رشته بسیار بالا رفت اما نباید فراموش کنیم که سطح  مسابقات جهانی با گوانگژو قابل مقایسه نیست. با تغییر نفرات در برخی از  اوزان تا حدودی کار مشکل تر شده است اما کادرفنی به نمایندگان کشتی در  مسابقات جهانی اعتقاد زیادی دارد.

یزدانی خرم در رابطه با کشتی آزاد اضافه  کرد: کشتی آزاد نیز با توجه به عملکرد مناسبی که طی ماه های اخیر ارائه  کرده قطعا شانس زیادی در کسب سهمه المپیک خواهد داشت.

رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک 2012 لندن روزهای 21 تا 23 شهریور ماه در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود.

 

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1405443

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.