شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اتفاق باورنکردنی در صدا و سیما, نود را قطع کردند

 

اتفاق باورنکردنی در صدا و سیما  نود را قطع کردند

جان وین وسط برنامه نود!

به عادل حتی اجازه خداحافظی ندادند

قطع برنامه نود آنقدر ناگهانی بود که حتی به  عادل فردوسی پور، مجری و تهیه کننده آن اجازه خداحافظی داده نشد. این در  حالی است که قطع شدن برنامه نود سابقه دارد اما هرگز به این شکل نبوده. به  عنوان مثال یک سال پیش و در پی درگیری علی کریمی، ستاره وقت استیل آذین و  آجورلو، مدیرعامل وقت باشگاه، فردوسی پور قصد داشت مصاحبه کریمی را روی  آنتن ببرد. مصاحبه ای که او به شدت به آجورلو انتقاد کرده بود. اما آجورلو  با توجه به آشناهایی که در صدا و سیما دارد کاری کرد که به فردوسی پور فشار  بیاورند و نگذارند او مصاحبه کریمی را پخش کند. آن زمان با این که فردوسی  پور از ابتدای برنامه تبلیغ این مصاحبه را می کرد مصاحبه پخش نشد و فردوسی  پور با حالتی بر آشفته از بینندگان برنامه اش خداحافظی کرد.

در شرایط خاص دیگری فردوسی پور که وقت ادامه برنامه را نداشت این قدر به او  زمان می دادند تا بابت کمبود وقت عذرخواهی کرده و خداحافظی کند. این بار  اما شرایط آن قدر ناگهانی بود که حتی نگذاشتند او خداحافظی کند و تیتراژ  برنامه روی آنتن برود.

دیشب در حالی که برنامه نود داشت خلاصه بازی صبا را نشان می داد  ناگهان  تیزر یکی از فیلم های جان وین، هنرپیشه سرشناس هالیوود روی آنتن رفت و بعد  از تبلیغاتی راجع به بهینه شدن مصرف سوخت، برنامه آرشیوی یک شب یک فوتبال  روی آنتن رفت که در آن بازی ایران و کویت از سری مسابقات بازی های آسیایی  بانکوک در سال 1998 پخش شد.

پخش همین برنامه آرشیوی به جای برنامه زنده و پربیننده نود می تواند نشان  دهد عمدا برنامه او قطع شده است و اگر نه چه دلیلی دارد یک برنامه قدیمی  ساعت 2 بامداد جای نود را بگیرد؟ اصلا این برنامه چقدر اهمیت داشت که نمی  شد 10 دقیقه دیرتر پخش شود؟

 

http://www.jehanevarzesh.com/iran.news.php?news_id=26498

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.