شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دستگیری دلال ورزشی نزدیک به جریان انحراف

  

دستگیری دلال ورزشی نزدیک به جریان انحراف

اگر بخواهیم مدیران لیگ برتری را دسته بندی کنیم او یکی از معروف ترین هاست.

به گزارش رجانیوز به نقل از ندای انقلاب این مدیر عامل معروف لیگ برتری که  البته تا به حال کارهای بزرگی در فوتبال کرده است و بازیکنان زیادی هم  تحویل تیمی ملی داده، در روزهای اخیر با مشکل عدیده ای روبرو شده است.

او دو روز پیش شاهد حضور ماموران نیروی  انتظامی در دفتر باشگاه خود بود. آنها نیامده بودند که با او خوش و بش کنند  بلکه آمده بودند تا مدیر عامل معروف را ببرند. باشگاه (د.گ) در هفته های  اخیر به دلیل پاره ای از مسایل در معرض اتهام قرار گرفته است و مدیر عامل  آن نیز به همین دلیل به کلانتری رفت تا در این باره توضیحات لازم را بدهد.

او مدیر عامل یک باشگاه صنعتی محسوب می  شود اما تفاوتی اساسی بین باشگاه او باشگاههای دیگر صنعتی است. اولین بار  وقتی چنین خبری منتشر شد تمام توجهات معطوف به مرکز کشور و یکی از تیم های  صنعتی شد اما خیلی زود لو رفت مدیر عامل مذکور در مرکز کشور ساکن نیست ! گفته می شود این مدیر عامل در کلانتری پاره ای توضیحات داده اما به او گفته  شده تا برای ادامه توضیحات باید ابتدا از پست خود استعفا بدهد.

درباره باشگاه او نیز شایعات زیادی وجود دارد. گفته می شود حتی مدیر عامل  به بازیکنان خود گفته می توانند رضایتنامه بگیرند و به تیم دیگری بروند  منتها به جای ۶۰۰ میلیون ۲۰۰ میلیون بیشتر نخواهند گرفت!

نکته جالب توجه اینکه پشت پرده این باشگاه فردی است که این روزها ماجرای  اختلاس۳۰۰۰میلیارد تومانی او از بانک صادرات سر و صدای زیادی به پا کرده  است و ارتباطاتی را نیز با جریان انحرافی دارد

http://rajanews.com/detail.asp?id=101632

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.