شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اختلاس 3000 میلیاردی گریبان فوتبال را می‌گیرد

 

احتمال توقیف اموال داماش

اختلاس 3000 میلیاردی گریبان فوتبال را می‌گیرد

خبرگزاری مهر , 27 شهريور 1390 ساعت 17:55

پس از دستگیری مالک شرکت توسعه سرمایه‌گذاری امیر منصور آریا، اموال و دارایی‌های باشگاه داماش گیلان نیز در آستانه توقیف قرار گرفت.


آفتاب : پس از دستگیری مالک شرکت توسعه سرمایه‌گذاری امیر منصور آریا، اموال و  دارایی‌های باشگاه داماش گیلان نیز در آستانه توقیف قرار گرفت

پس  از آنکه طی چند روز گذشته اختلاس بزرگ 3000 میلیارد تومانی در شبکه بانکی  کشور کشف و علنی شد، مشخص شد که یک گروه سرمایه‌گذار تحت نام "توسعه  سرمایه‌‌گذاری امیر منصور آریا " در پس این جریان قرار دارد

روز  یکشنبه حسینی، سخنگوی اقتصادی دولت از دستگیری متهم اصلی اختلاس بزرگ (امیر  منصور آریا) خبر داد و در پی آن بهمنی، رئیس کل بانک مرکزی ایران از بلوکه  شدن دارایی‌های گروه توسعه سرمایه‌گذاری امیر منصور آریا خبر داد.

بهمنی  گفت: خوشبختانه اموال و دارایی‌ها به حد کافی شناسایی شدند. امیر منصور  آریا و شرکت او که مرتکب این فساد اقتصادی شده است؛ علاوه ‌بر 38 کارخانه و  شرکتی که دارد، سه کارخانه را هم اخیراً خریداری کرده‌اند که باید به  آن‌ها نیز رسیدگی بیشتری شود.

باید منتظر ماند و دید با توجه به  این موضوع که باشگاه ورزشی داماش ایرانیان و همچنین صنایع آب معدنی داماش  گیلان تحت مالکیت این گروه سرمایه‌گذار قرار داد، آیا تبعات این اختلاس  بزرگ گریبان‌گیر باشگاه داماش نیز خواهد شد و شاهد توقیف اموال و  دارایی‌های این باشگاه نیز هستیم؟

خبرنگار مهر تلاش کرد تا با  امیرعابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان ارتباط برقرار کند اما با وجود  تماس چندباره با تلفن همراه وی، مدیرعامل باشگاه داماش پاسخ‌گو نشد.


آدرس مطلب: http://aftabnews.ir/vdcgzt9qxak9wy4.rpra.html

آ  

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.