شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

«باید از آیات عظام پرسید این کار حلال است یا نه»

«باید از آیات عظام پرسید این کار حلال است یا نه»

اتهام دزدی به صدا و سیما در برنامه زنده تلویزیونی

دیشب در برنامه زنده «پارک ملت» که با اجرای  شهیدی فر از شبکه اول صدا و سیما پخش می شد پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل  پرسپولیس در دربی 71 مورد بررسی قرار گرفت. در این برنامه علی فتح الله  زاده، مهدی رحمتی، مهدی امیرآبادی، حامد کاویانپور، یک روزنامه نگار و یک  جامعه شناس حضور داشتند.

در این برنامه بحث ارتباط ستاره ها و رسانه ها مطرح شد. ستاره های فوتبالی  این برنامه هم به گلایه از رسانه ها پرداختند که تصویر بدی از بازیکنان  فوتبال نشان می دهند.

رحمتی، دروازه بان استقلال در صحبت هایش از سریال تلویزیونی سه پنج دو و در مسیر زاینده رود انتقاد کرد.

شهیدی فر هم از روزنامه نگار این برنامه پرسید که شما از رسانه ها دفاع  کنید. او هم گفت:«من خودم منتقد بسیاری از کارهای رسانه ها هستم. خیلی از  کسانی که وارد رسانه ها می شوند سواد این کار را ندارند. تلویزیون هم چنین  مشکلاتی دارد. مثلا درست وسط فوتبال اخبار پخش می شود. یا مثلا بازی تیم  ملی است که مردم خیلی دوست دارند ببینند. اما تلویزیون تا آخرین لحظه حق  پخش بازی خارج از خانه تیم ملی را نمی خرد و این اضطراب وجود دارد که نکند  بازی پخش نشود. دست آخر هم سیما با حربه های خودش فوتبال را از تلویزیون  های دیگر می گیرد و پخش می کند بدون اینکه حق پخش آن بازی را بپردازد. من  نمی دانم اگر اسم این کار را دزدی نگذاریم چه بگذاریم. به نظر من باید از  آیات عظام پرسید که آیا پخش این چنین مسابقات فوتبال که بیننده های زیادی  دارد حلال است. یا نه» (نقل به مضمون)

که با شنیدن این حرف شهیدی فر که طبعا حافظ منافع سیماست شوکه شد و در پاسخ  گفت:«این مسائل که مال خیلی وقت پیش است و شما هم زیرکانه توپ را به زمین  سیما انداختید

http://www.jehanevarzesh.com/iran.news.php?news_id=26705

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.