شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

قلعه نوعی:عده ای ریش میگذارند تا بتوانند دروغ بگویند

قلعه نوعی:عده ای ریش میگذارند تا بتوانند دروغ بگویند

امیر قلعه نوعی ،در روی آنتن زنده برنامه ورزش و مردم روز اول مهر سال 90 ااظهار نظر تندی علیه رییس هیات فوتبال گیلان انجام داد.

به گزارش پارس توریسم ،سرمربی تراکتور در آغاز اظهاراتش  هفته دفاع  مقدس  را گرامی داشت و گفت :متاسفم که برخی پیام واقعی آن رشادت ها را  که  نتیجه اش آرامش و امنیت امروز ماست را دریافت نکردند و  در فوتبال  ریش می  گذارند و دروغ می گویند.

به گزارش سایت اوج نیوز ،پس از این اظهار نظر ،مجری برنامه از قلعه نوعی  خواست که درباره تراکتور حرف بزند اما او که به شدت عصبانی بود گفت که  مسولیت صحبت هایش با خود اوست و باید حرفهایش را بزند.دوستان ما رفته اند  تمامی فیلم های پمپ بنزین های شهر تیریز را درآورده اند و کوچکترین صحنه ای  از درگیری  که کمک داور بازی تراکتور _نفت مدعی شده بود در آن یافت نشده و  حالا ما شاکی هستیم .

او با اشاره به اتفاقات رخ داده در بازی تراکتور_داماش در رشت  افزود:آقای الماس خاله آنجا که ما نود دقیقه در بازی فحش ناموس خوردیم و تا  چند ساعت در بیرون رشت سرگردان بودیم و یک دانشجوی ما چاقو خورد کجا  بودند؟چطور این آقا نیامد، یک کلام حرف بزند؟!

من از آقای غیاثی هم به خاطر حرفهایشان در برنامه 90 شکایت می کنم.یک  آقایی که می خواهد خودش را مطرح کند، اول باید مطالعه کند و بعد مواردی را  در مورد من به زبان بیاورد. متاسفانه ایشان حرفی که زده نشده و توهین به  مردم بخشی از کشور است را به من نسبت داده‌اند. به تمام مقدسات من به داور  مسابقه حرف‌هایی که آقای غیاثی در برنامه 90 عنوان کرد را نگفتم.

قلعه نویی در واکنش به جریمه پنج میلیون تومانی‌اش از سوی کمیته انضباطی  فدراسیون فوتبال گفت: مرا پنج میلیون تومان جریمه کرده‌اند، اصلا برایم  مهم نیست. اصلا 50 میلیون تومان مرا جریمه کنند!

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال از اظهارنظر درباره  دربی هفتاد و یکم  تهران خودداری کرد و گفت: راجع به تیم‌های دیگر من حق ندارم، حرفی بزنم و  راجع به تراکتورسازی هر حرفی بخواهید، می گویم. در عین حال باید بگویم،  بازی پرسپولیس - استقلال مسابقه خوبی بود

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.