شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

جایزه ویژه صدای آمریکا به فردوسی‌پور/ مجری برنامه نود !

 

جایزه ویژه صدای آمریکا به فردوسی‌پور/ مجری برنامه نود   !

برنامه "پارازیت" شبکه صدای  آمریکا از رفتار توهین آمیز عادل فردوسی پور با نمایندگان مجلس اظهار  خوشحالی کرد. عنوان "شخصیت خوب" شبکه صدای آمریکا هفته گذشته برای چندمین  بار نصیب مجری برنامه "نود" شد.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از جام، نوع برخورد و جهت گیری های مجری این  برنامه پربیننده به دفعات باعث انتقادات بسیاری به مسئولان سازمان صدا و  سیما شده که تاکنون از سوی این سازمان بی پاسخ مانده است. هرچند مسئولان  صدا و سیما خود نیز از گزند سخنان کنایه آمیز وی مصون نمانده اند.

در همین راستا امیدوار رضایی(نماینده مجلس  و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال) با ارسال فکسی به "محمد عباسی" (وزیر  ورزش و جوانان) از استعفای خود از حضور در هئیت مدیره باشگاه استقلال خبر  داده است. وی در قسمت هایی از این نامه ضمن برشمردن سوابق مدیریتی و ورزشی  خود با انتقاد از عملکرد مدیران صدا و سیما در مورد اتفاقات برنامه نود می  نویسد: «هر چند ورزش فوتبال یک ورزش با ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، علمی،  فنی، سیاسی و اقتصادی است نمی‌دانم چطور بعضی از رسانه‌ها و تلویزیون آقای  ضرغامی در جهت گیری‌های خاص تخریب، توهین، بداخلاقی و تهمت بدون محکمه  عادلانه و با حضور متهم مسائل نادرستی را به عرصه اجتماعی جامعه می‌کشاند

گفتنی است قسمت هایی از برنامه هفته گذشته  نود به بحث و جدل در خصوص مدیریت شخصیت های اجرایی در ورزش اختصاص یافت . در همین راستا عادل فردوسی پور در دفاع از مواضع علیرضا دهقان (نماینده  مجلس) با نادیده گرفتن سوابق مدیریتی رویانیان، سابقه گویندگی اخبار ورزشی  توسط همکار سابق خود را دلیل موجهی برای اظهار نظرهای وی در خصوص ورزش  برشمرد!(البته بدون اطلاع داشتن از مدارک تحصیلی وی در رشته مدیریت ورزشی)
این در حالی است که تداوم روند حمایت از وی توسط مسئولان امر نه تنها باعث  تعدیل تکه پرانی های سیاسی وی نشده بلکه موجب تعمیم آن به گزارش های  فوتبالی نیز شده است.

دقیقا به همین دلیل است که صدای آمریکا که  به آدرس غلط دادن شهره است، او را "سردمدار فوتبال غیر سیاسی" می خواند و  با همین بهانه لقب شخصیت خوب هفته را به او جایزه می دهد!

فردوسی پور که استعداد عجیب و غریبی در  مایه گذاشتن از مردم دارد و کمبود منطق خود را پشت شعارهای عوام فریبانه  پنهان کند، اگر پشت گرم به حمایت مسئولان رده بالای سیمای ملی نبود هیچ گاه  به این راحتی نمی توانست از پاسخگویی به منتقدان خود طفره برود.

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.