شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

انتقاد یک مرجع تقلید از پخش فوتبال در نیمه‌شب

انتقاد یک مرجع تقلید از پخش فوتبال در نیمه‌شب

خبرگزاری ايسنا ,

یک مرجع تقلید با انتقاد و ابراز تاسف از پخش نیمه‌شب بازی‌های فوتبال،  نشستن جوانان و تماشای فوتبال در این زمان را آفت و تبلیغات بی‌هدف برای  جوانان خواند.


آفتاب : یک مرجع تقلید با انتقاد و ابراز تاسف از پخش نیمه‌شب بازی‌های فوتبال،  نشستن جوانان و تماشای فوتبال در این زمان را آفت و تبلیغات بی‌هدف برای  جوانان خواند.

آیت‌الله علوی گرگانی در جمع طلاب غیرایرانی مجتمع  آموزش عالی امام خمینی(ره) با اشاره به تأثیر موعظه بر انسان، گفت: موعظه  کننده خود باید از موعظه برخوردار باشد تا در دیگران اثر کند.

وی  با بیان این که موعظه برای پاک کردن و سیقل دادن قلب است، افزود: هر کس در  کارها خدا را فراموش کند،‌ خداوند او را به فراموشی خواهد سپرد و شیطان را  بر او مسلط می کند.

آیت الله علوی گرگانی با توصیه به طلاب  غیرایرانی خاطرنشان کرد: ‌غربتی که برای تحصیل علوم آل محمد(ص) متحمل  شده‌اید، بسیار ارزشمند و برای شما نعمت است؛ بنابراین تا وقت نگذشته و  جوان هستند باید درس بخوانید و کارتان نیز برای خدا باشد.

وی با  ابراز تأسف از تبلیغات بی‌هدف برای جوانان از جمله پخش بازی‌های فوتبال در  نیمه‌شب، یادآور شد: این که جوان تا نیمه‌های شب بنشیند و نظاره‌گر  برنامه‌ای باشد که کدام تیم برنده می‌شود، آفت است، چرا که ساعت‌ها وقت  مفید آنها را برای انجام کار خوب و سودمند می‌گیرد

به گزارش مرکز  خبر حوزه،‌ این مرجع تقلید هم‌چنین به نقش علما و روحانیون در هدایت  انسان‌ها اشاره کرد و گفت: روحانیت؛ رهبران دینی مردم هستند و میلیون‌ها  نفر را راهنمایی می‌کنند، باید زندگی علمای سلف را مطالعه کنیم و آنها را  الگوی خود قرار دهیم.


آدرس مطلب: http://aftabnews.ir/vdcc1mqsm2bq108.ala2.html

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.