شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

انتقاد تند شمس ازعباس نفتی: رئیس فوتسال مانند دیکتاتورها برخورد می‌کند/


انتقاد تند شمس ازعباس نفتی:  رئیس فوتسال مانند دیکتاتورها برخورد می‌کند/ سعیدلو مرا اخراج نکرد!  سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان با تاکید براینکه عباس ترابیان با جامعه فوتسال مانند دیکتاتورها برخورد می‌کند،گفت: آقای سعیدلو در اخراج من هیچ نقشی نداشت بلکه آقایان ترابیان و کفاشیان باهم نقشه اخراج مرا از تیم ملی طراحی کردند. 

حسین شمس در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه آقای ترابیان در گفتگویی که امروز با خبرگزاری مهر داشته صحبت‌هایی را مطرح کرده که نشان دهنده برخوردهای "دیکتاتورمعابانه" ایشان با اهالی فوتسال است.

وی در ادامه افزود: بر خلاف اهالی فوتسال تنها شخصی که از جوراندیرو حمایت می کند و به این مربی برزیلی اعتقاد دارد شخص رئیس کمیته فوتسال است. حقوق "جوراندیرو" از ماهی چهار هزار دلار در ابتدای حضورش در ایران امروز به ماهی 12 هزار دلار رسیده و این در حالی است که کشورهای عربی به چنین مربی ماهی 2 هزار دلار هم نمی دهند!

این مربی فوتسال کشورمان خاطرنشان کرد: متاسفانه این مربی برزیلی با حمایت‌های غیر فنی رئیس کمیته فوتسال به فعالیت خود در ایران ادامه می دهد و اگر هم اطلاعاتی داشته در این چند ساله تخلیه شده است.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان اظهار داشت: رئیس کمیته فوتسال مدعی شده است که بازیکنانی چون علی اصغر حسن‌زاده و مهدی جاوید را جوراندیرو کشف کرده است، باید بگویم که به هیچ عنوان ادعای آقای ترابیان درست نیست!علی اصغر حسن‌زاده را زمانی که در تیم ارم کیش بازی می کرد و قبل از این که جوراندیرو به ایران بیاید من کشف کردم.

وی افزود: مهدی جاوید و طیبی کشف جوراندیرو نیستند، اینها با درخششی که در تیم علم و ادب مشهد داشتند به اردوی تیم ملی دعوت شدند و جوراندیرو هیچ دخالتی در کشف آنها نداشته است. این بازیکنان جوان ماحصل تلاش مربیان ایرانی هستند نه فردی که داشته‌ها و توانایی‌اش کمتر از مربیان خودمان است.

شمس خاطرنشان کرد: آقای ترابیان درست می گوید که شمس در تیم ملی فوتسال مسئولیتی ندارد و نباید اظهارنظر کند، او درست می گوید، چرا که خودش مرا از تیم ملی فوتسال اخراج کرده است! مردم بدانند ترابیان مرا از تیم ملی فوتسال بیرون کرد و برخلاف آنچه در افکار عمومی به وجود آوردند، آقای سعیدلو در اخراج من هیچ نقشی نداشت بلکه آقایان ترابیان و کفاشیان باهم نقشه اخراج مرا از تیم ملی طراحی کردند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال کشورمان نتایج این تیم در هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک را به نقد کشیده و گفت: آقای ترابیان مدعی شده نتایج تیم ایران قابل قبول بوده است، او گفته شکست آمریکا حماسی بوده، چطور می شود شکست تیمی که در مسابقات آخر شده حماسی باشد؟! ایشان اروگوئه‌ای را قوی خوانده که در مقابل برزیل با نتیجه 12 بر صفر تن به شکست داده است!

وی افزود: آقای ترابیان از آنجائیکه مردم و کارشناسان را به حساب نمی آورد به آنها آمار غلط می دهد، ایشان باید بداند فرصتش در کمیته فوتسال تمام شده و باید جای خود را به فرد جدید بدهد، شاید با حرف‌های من ترابیان از کمیته فوتسال نرود، اما قطعا در وزارت ورزش و امور جوانان هستند عقلائی که عملکرد فوتسال ایران را بررسی خواهند کرد و در نهایت رای به کنار گذاشتن ایشان می دهند.

شمس تصریح کرد: مهمترین اتهامی که به رئیس کمیته فوتسال وارد است رفیق بازی ایشان است. آقای ترابیان برای اینکه رفقایش را در سفر به برزیل همراه داشته باشد، دو سرپرست با این تیم به برزیل برد در حالی که تیم ماساژور و فیزیوتراپ نداشت.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: اتهاماتی به آقای ترابیان وارد است که نمی تواند از زیرش فرار کند، اهالی فوتسال هم آنها را می دانند اما از ترس اینکه مبادا کمیته انضباطی با آنها برخورد کند دم نمی زنند، اما من نمی توانم این مسائل را تحمل کنم و حرفم را می زنم. در اینجا باز هم تأکید می کنم؛ چوب خط آقای ترابیان پر شده و هر چه زودتر باید از جامعه فوتسال خداحافظی کند.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1441863

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.