شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

يكشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

قلعه نویی:برنامه90 برای حاشیه بردن مواردی مثل اختلاس واستیضاح است

 

 

قلعه نویی:برنامه90 برای حاشیه بردن مواردی مثل اختلاس واستیضاح است

درست در روزهایی که بحث اختلاس و استیضاح وزیر مطرح بود این داستان راه افتاد و این همه اس ام اس برای بازیکنان پرسپولیس درست شد. این آقایان در گذشته هم این کار را انجام داده و فوتبال را قربانی کرده اند. متاسفانه برخی از مردم هم با سوار شدن بر این موج به نفع آنها عمل کرده اند. به نظر من اگر آقایان در صدا و سیما روی این موضوع زوم نمی کردند تا این حد بازتاب داخلی و خارجی نداشت.

فردا : امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز لب به انتقاد از برنامه نو د و عادل فردوسی پور گشود و این برنامه را در جهت کمرنگ کردن برخی مشکلات اصلی جامعه دانست و آن را یک نوع سیاسی کاری برخی افراد مسئول عنوان کرد که نمی خواستند موضوع استیضاح و اختلاس در بین مردم به عنوان یک مطالبه باقی بماند.

 

 وی که این روزها از دست برخی افراد و حواشی پیرامون باشگاهش به شدت ناراحت است گفت: منافع عده ای در باشگاه از بین رفته است و به همین دلیل برای ما حاشیه سازی می کنند.

 

سرمربی تراکتورسازان تبریز در ادامه گفت و گویی که با خبرنگار ورزشی جهان داشته به موضوعات روز فوتبال بویژه موضوع تیم پرسپولیس و حواشی مربوط به دو بازیکن  این تیم اشاره کرده که متن آن را در زیر می خوانید:

 

مدیر عامل باشگاه شما در مصاحبه ای از برخی حاشیه سازان انتقاد کرده است؛ نظر شما چیست؟

-بنده بر این نظرم که هرجا افراد بخواهند با صداقت کار کنند و سالم باشند این مسایل پیش می آید و .دست یکسری از افراد از باشگاه کوتاه شده و دیگر نفعی نمی برند و همانها در حال حاضر برایمان حاشیه درست می کنند.

 

*اما در بعد نتیجه گیری تیم شما بد عمل نکرده است.

-خدا پدرتان را بیامرزد.ما در حال حاضر با هدف ساختارسازی فعالیت می کنیم. در گذشته فوتبال آذربایجان بیست تا سی درصد نفرات تیم ملی را تشکیل می داد و ما می خواهیم به همان جایگاه برگردیم.

 

*دیدگاه تماشاگران نسبت به این موضع چیست؟

-آنها نمی دانند که ما چه برنامه ای داریم متاسفانه همان افرادی که گفتم می خواهند ذهن تماشاگران ما منحرف کنند.

 

* این افراد در داخل تبریز هستند یا بیرون شهر؟

-هم داخل و هم خارج اما فعلا نمی خواهم بحث آنها بیشتر از این باز کنم.اینجا یکسری مشکلات دیگر هم هست که نمی توانم به آنها اشاره کنم.

 

*شنیدیم که قصد استعفا کردن داشتید!

-بله خب وقتی شما درجایی باشید که احساس کنید نمی توانید کارآیی داشته باشی اگر بمانی خیانت کرده ای و بنده آدمی نیستم که تحت هر شرایطی در یک جا بمانم. ما می خواهیم به بلوغ تاکتیکی برسیم و باید همه حتی تماشاگران با نگرش ما همسو باشند و اگر این همسویی نباشد به مشکل می خوریم .متاسفانه یکسری آدم که کوچک هستند و کوچک فکر می کنند نمی خواهند این اتفاق رخ دهد.

 

* اما مدیرعامل باشگاه همواره از شما حمایت کرده است.

-بله، ایشان از افراد دلسوز فوتبال هستند که چون سالم کار می کند مورد حمله همان جریان قرار می گیرد.

 

*در نیم فصل قصد خرید چه نفراتی دارید؟

- فعلا نمی توانم به نامها اشاره کنم اما سعی میکنیم از سهمیه داخلی و یک سهمیه آسیایی خود استفاده کنیم.

 

*خبرجابجایی مهدی کیانی با مهرداد اولادی صحت دارد؟

- صحبت هایی شده است اما هنوز چیزی قطعی نیست.

 

*حمایت اخیر شما از محمد نصرتی هم بازتاب هایی را در پی داشت.

- بنده می گویم چرا باید در صدا و سیما این بحث باز شود؟متاسفانه برخی ها و بویژه برنامه نود و عادل فردوسی پور ابزار دست شده اند و از آنها استفاده ابزاری می شود.

 

*یعنی خودشان بی اطلاعند؟

- یا ابزار دست شده اند و یا خودشان فوتبال را ابزار قرارداده اند.متاسفانه اینها در برنامه نود باعث می شوند که مشکلات جامعه مخفی بماند.بنده کار نصرتی و شیث را محکوم می کنم و می گویم با این مسایل باید برخورد شود اما حرفم این است که در صدا و سیما و برنامه نود با پرداختن به این مسایل مشکلات دیگر جامعه مثل اشتغال و ... را مخفی نگه می دارند. درست در روزهایی که بحث اختلاس و استیضاح وزیر مطرح بود این داستان راه افتاد و این همه اس ام اس برای بازیکنان پرسپولیس درست شد. این آقایان در گذشته هم این کار را انجام داده و فوتبال را قربانی کرده اند. متاسفانه برخی از مردم هم با سوار شدن بر این موج به نفع آنها عمل کرده اند. به نظر من اگر آقایان در صدا و سیما روی این موضوع زوم نمی کردند تا این حد بازتاب داخلی و خارجی نداشت.

سایت گل -  فصل 2010-2009 برای زلاتان ایبراهیموویچ در بارسلونا یک جهنم به تمام معنا بود. مهاجم سوئدی به حدی در بارسلونا احساس بدی داشت که حتی در آن مقطع زمانی به فکر خداحافظی ازفوتبال هم افتاده بود.

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.