شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ - ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

عملیات سیاسی- تبلیغی واحد «نسیم» گارد آزادی

اطلاعیه

اطلاعیه  خبری شماره ٢ فرماندهی گارد آزادی در کردستان

در رابطه با عملیات سیاسی- تبلیغی واحد «نسیم» گارد آزادی در سنندج

 

همچنان که در اطلاعیه خبری دیروز به اطلاع رساندیم واحد " نسیم گارد آزادی " بعداز ظهر  روز ١٢ آبان ساعت ٨  ونیم عملیات  سیاسی – تبلیغی گسترده ای را در شهر سنندج  شروع  کردند و بعداز حضور  در چند خیابان و محله  آن شهرو استقبال وسیع مردم با موفقیت  به حضور  و عملیات  علنی خود پایان دادند. 

واحد نسیم گارد طبق نقشه و برنامه دقیق و تدابیر امنیتی لازم ازانتهای خیابان اکباتان و سه راه "کانی کوزله"  با پخش و توزیع تراکت ها و اطلاعیه های  ازحزب حکمتیست و گارد آزادی آغاز فعالیت و حضور علنی خود را شروع کردند. جوانان آزادی خواه ومردم محل از حضور علنی گارد استقبال کرده و  با وجود بارش نم نم باران واحد گارد آزادی را در مسیرهای فعالیت تبلیغی همراهی و یاری میکردند. در این عملیات که  با ابتکار وهوشیاری واحد "نسیم" طراحی و سازماندهی شده بود ، بخش وسیعی از مسیرهای انتهای خیابان اکباتان ، محله کانی کوزله ، عباس آباد وتپه خه جی ، کوچه های شهریور، فروردین، آبان ، خرداد و محوطه مسجد کانی کوزله زیر پوشش تبلیغات  گارد آزادی قرار گرفت. 

آزادیخواهان سنندج که همواره در کشمکش با حکومت جنایتکار اسلامی و همچنین با جریانات ارتجاعی اسلامی- سنی و دارو دسته های ضد مردمی درگیر هستند با شنیدن حضور نیروئی که علیه کلیه این دارو دسته های ضد آزادی و ضد زن مبارزه میکند و برای دفاع از امنیت و آزادیهای جامعه و طبقه کارگر به میدان آمده است عمیقا ابراز خوشحالی کرده و  از فعالیت های گارد اعلام حمایت میکردند.

واحد "نسیم گارد آزادی " در مسیرهای  که حضور علنی و سیاسی تبلیغی پیدا کردند به تعدادی از مرتجعین وابسته به جریان سلفی و مزدوران جمهوری اسلامی که  قبلا زنان و جوانان را تهدید کرده بودند، هشدار دادند که دست از اذیت و آزار و تهدید مردم بردارند. مردم ازاین اقدام واحد نسیم گارد آزادی بسیار خوشحال شدند.

کانی کوزله و عباس آباد یکی از محلات کارگری و زحمتکش نشین شهر سنندج است  که در سالهای اخیرجمهوری اسلامی به جریانات تندرو اسلامی میدان داده است که در آن فعالیتهای خویش را گسترش دهند .این جریانات که مشهور به گروههای سلفی وتبلیغ و ترویج اسلامی هستند زنان ودختران را در محل تهدید میکنند که بدون رعایت احکام اسلامی در محلات آمد ورفت نکنند. حضور گارد آزادی دراین محلات به منظورتقویت روحیه آزادخواهی و برابری طلبی مردم  وبا هدف درهم شکستن فضای خفقان توسط جمهوری اسلامی و هشدار و عقب زدن جریانات تندرو اسلامی حائز اهمیت بود.

لازم به ذکر است، پس از اینکه واحد "نسیم گارد آزادی " بعداز آنجام عملیات با موفقیت  آن محلات را ترک کرده بودند نیروهای گشتی رژیم به سه راه کانی کوزله رفته وتنها در خیابان های اصلی گشت می زدند و جرات نمی کردند  تا روزبعد وارد کوچه ها ومحله های مسکونی شوند. خبر حضور پرشور گارد آزادی وسیعا در شهر سنندج و دیگر مناطق پخش شده و مایه خوشحالی آزادیخواهان و ترس و نگرانی دشمنان مردم و جنبش آزادی و برابری طلبی شده است.

 

زنده باد واحد نسیم گارد آزادی!

زنده باد آزادیخواهان سنندج!

مرگ بر جمهوری اسلامی!

 

فرماندهی گارد آزادی در کردستان

S_zijji@yahoo.se

١٤ آبان ١٣٩٠

٥-١١-٢٠١١

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
اطلاعیه:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.