شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

و حالا آبروریزی بین المللی:ببینید در ایران با داور چه می کنند!

 

و حالا آبروریزی بین المللی:ببینید در ایران با داور چه می کنند!

گاهي در فوتبال ايرلند يا انگليس شاهد برخورد بازيكنان با داوران هستيم، ولي اين درگيري ها قابل مقايسه با چيزي نيست كه در فوتبال ايران اتفاق افتاده است

سایت گل - تماشای صحنه های حمله به داور از سوی مسئولان و بازیکنان چوکا در برنامه 90 غیرمنتظره بود. البته نه فقط برای ما که حالا همه فوتبالدوستان دنیا می توانند این صحنه های خشونت بار را ببینند..
از 3 روز گذشته ویدئوی این ماجرا روی سایت یوتیوب قرار داده شده و جزو پربیننده های این سایت است. ...تا انجا که روزنامه های انگلیسی نیز گزارشی بلند از این ماجرا منتشر کرده اند
به گزارش گل به نقل از ایرنا روزنامه معروف تلگراف  نوشته است: اگر فكر مي كنيد در ليگ هاي انگليس با داوران بد رفتاري مي شود نگاهي به اين فيلم بيندازيد و ببينيد يك تيم ايراني با اين مرد سياه پوش نگون بخت چگونه رفتار مي كند؟' هنگامي كه روي فايل ويديويي كليك مي كنيد مي بينيد ابتدا يك بازيكن و سپس ساير بازيكنان و مربيان تيم چوكاي تالش بر سر داور مي ريزند و او را به شدت كتك مي زنند. داور را در زمين دنبال مي كنند ولي سرانجام او در حلقه محاصره بازيكنان و مربيان گرفتار مي شود و پيش از آنكه ماموران انتظامي خود را به محل حادثه برسانند‘ به شدت از سوي بازيكنان و مربيان و هواداران چوكا كتك مي خورد.


روزنامه ديلي ميل در اين با ره نوشت: در ليگ برترانگليس بدترين رفتاري كه داوران مجبورند تحمل كنند محاصره توسط بازيكنان و اعتراض شفاهي آنان است و يا اينكه داور را هل بدهند.اما  اين كار به هيچ وجه با كاري كه در ايران انجام شد قابل قياس نيست.
روزنامه مترو هم نوشت: فوتبال ايران دو هفته بدي را سپري كرده است.
 
اين روزنامه در شرح ماجرا نوشت: اين بازي در دقايق پاياني و به خاطر اينكه داور كارت زرد دوم را به بازيكن چوكا نشان داد به جنجال كشيده شد. ابتدا بازيكني كه كارت زرد دوم را دريافت مي كند، كارت را به صورت داور مي زند، بعد از آن يكي از مربيان چوكا كنترل خود را از دست مي دهد و ديوانه وار به سمت داور حمله ور مي شود. مترو افزود: در پي اين حركت تعدادي از بازيكنان و تماشاگران چوكا هم وارد معركه مي شوند و داور را به محاصره خود در مي آورند. آنها قبل از آنكه نيروهاي انتظامي و ماموران تامين امنيت ورزشگاه برسند داور را حسابي كتك مي زنند'.
 
اين گزارش اينگونه به پايان مي رسد: 'گاهي در فوتبال ايرلند يا انگليس شاهد برخورد بازيكنان با داوران هستيم، ولي اين درگيري ها قابل مقايسه با چيزي نيست كه در فوتبال ايران اتفاق افتاده است'.
فوتبال ایران هفته گدشته نیز با ماجرای شیث ونصرتی جهانی شده بود. برای ما که دیگر لژیونری نداریم این میانبری به سوی شهرت است!

http://www.goal.com/iran/news/1825

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.