شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

مرد پرتغالي چرا ترابيان(عباس نفتی) را اخراج كرد ؟

 

 

مرد پرتغالي چرا ترابيان(عباس نفتی) را اخراج كرد ؟

فرهاد مجيدي دليل اختلاف كي روش با سرپرست

نحوه كنار رفتن فرهاد مجيدي يكي از چندين مورد  اختلاف ترابيان و كي روش بوده كه به بركناري ترابيان انجاميد . كي روش از  ترابيان انتظار يك سرپرست و حمايت از سمت او داشته اما ظاهرا در اين مدت  فقط در كارهاي كي روش دخالت مي كرده است. كل دلايل بركناري در ذيل مي  خوانيد.

1-
عدم صداقت

اولين نارضايتي كي روش از ترابيان بابت وعده و دعيد بود. او در يك جمع خصوص  توضيح داده بود كه ترجيح مي دهد كه پول نگيرد اما با او صادقانه حرف  بزنند.اما به دليل مشكلات سياسي و بسته شدن حساب هاي ايران و البته بدون  پول ماندن فدراسيون ، كارلوس كي روش نزديك به 2ماه با وعده و عيد مواجه شده  و خب نفر اول ارتباط با او عباس ترابيان بود.

2-
امكانات

كي روش در چند برهه زماني متفاوت براي تيم ملي امكاناتي را درخواست كرده  بود كه هيچكدام برخلاف قرارداد فراهم نشد . در كنار اين ها امكانات بد هتل  اندونزي كه درجه چندم بود و بازيكنان با سوسك و حشره در غدايشان مواجه شده  بودند اضافه كنيد. كي روش چندين بار هم به كيفيت چمن كمپ تيم ملي اعتراض  داشت كه البته يك مدت تمرينات در دستگردي برگزارمي شد و اين دفعه آخر كه در  شهريار برگزار شد با دود سوزاندن زباله ها در كنار زمين همراه بود. كه  منجر به تعطيلي تمرينات شد . كنسل شد اردوي دوبي هم جز همين مشكلات است كه  رتق و فتقش ظاهرا كارترابيان بوده و اوانجام نمي داده .

3-
محدوديت هاي مصاحبه

ترابيان علاقه زيادي به محدود كردن كي روش در مصاحبه داشت و اين هم يكي از  اختلاف نظر هاي سرمربي و سرپرست بود. كي روش به ارتباط با رسانه ها علاقه  زيادي داشت اما ترابيان تلاش مي كرد شايد به خاطر همين كمبود امكانات او را  از رسانه ها دور نگه دارد

4-
فرهاد مجيدي

طبق شنيده تاخيرفرهاد مجيدي در حضور در تمرينات سبب شده بود كه او هم مثل  عمران زاده خط بخورد. البته مجيدي مصدوم بود اما عدم مطلع كردن سرمربي تيم  ملي دليل اصلي خط خوردن فرهاد مجيدي بود . با اين همه سرپرست با فشار به  سرمربي اين خبر را مسكوت گذاشت تا فرهاد مجيدي خودش نامه اي بنويسد و  خداحافظي كند.

http://www.jehanevarzesh.com/iran.news.php?news_id=28643

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.