شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

پیکر پیشکسوت عکاسی ایران تشییع شد

پیکر پیشکسوت عکاسی ایران تشییع شد

در سن 83 سالگی؛  پیشکسوت عکاسی ورزشی ایران در گذشت/ دربی 73 بدون زرافشان             .   اسماعیل زرافشان که مدت‌ها بود با بیماری مبارزه می کرد، جمعه شب در سن 83 سالگی در گذشت. 

به گزارش خبرنگار مهر، قدیمی‌ترین عکاس ورزشی ایران، شب گذشته در حالی که به تازگی از بیمارستان مرخص شده بود درگذشت.

اسماعیل زرافشان که مدت‌ها بود با بیماری  مبارزه می کرد، شب گذشته به دلیل وخامت حالش دوباره به بیمارستان منتقل شد  اما این بار تلاش پزشکان فایده‌ای نداشت و او در سن 83 سالگی در بیمارستان  امام حسین (ع) تهران دارفانی را وداع گفت.

قسمت این بود که این بار تقابل سرخابی‌های  پایتخت در غیاب اسماعیل زرافشان برگزار شود، او که در تمام دیدارهای اخیر  این دو تیم حضور داشت و بی شک بخشی از تاریخ دربی‌های تهران است.

پیکر پیشکسوت عکاسی ایران تشییع شد  پیکر اسماعیل زرافشان، قدیمی ترین عکاس ورزشی ایران، صبح روز یکشنبه در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران تشییع شد. 

به گزارش خبرنگار مهر، زرافشان که جمعه شب  به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان امام حسین (ع) دار فانی را وداع گفت،  صبح امروز در مجموعه ورزشی شیرودی تشییع و به بهشت زهرا (س) منتقل شد تا در  قطعه نام آوران به خاک سپرده شود.

در مراسم تشییع پیکر زرافشان، بزرگان ورزش  کشور از جمله بهرام افشارزاده، محمد طالقانی، عباس جدیدی، حمید استیلی،  محمد مایلی کهن، محمد پنجعلی، وحید طالب‌لو، علی فتح الله زاده و افشین  پیروانی حضور داشتند.

زرافشان کار خود را به عنوان عکاس با مجله  کیهان ورزشی آغاز کرد و طی این سال‌ها تصاویر وی که بارزترین آنها عکس‌های  دیدارهای دو تیم پرسپولیس و استقلال است در رسانه‌ها چاپ شده است.

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1476519

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.