شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲ اکتبر ۲۰۲۱سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

علی پروین :خیال می‌کنند یک مشت قاتل قرار است به استادیوم آزادی بیایند و آقای حسن‌زاده آنها را بببیند!

علی پروین  :خیال می‌کنند یک مشت قاتل قرار است به استادیوم آزادی بیایند و آقای حسن‌زاده آنها را بببیند.

            

سازمان لیگ گفت استقلال دعوا دارد، آنها را می‌برید

پروین: حق ندارند کریمی را محروم یا جریمه کنند/ آقای کفاشیان! این بساط را جمع کنید

خبرگزاری  فارس: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از رئیس کمیته انضباطی و رئیس  سازمان لیگ گفت: از کفاشیان می‌خواهم این بساط را جمع کند.

علی  پروین در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره دربی  73 ، اتفاقاتی که برای علی کریمی افتاده و بحث سرمربیگری این تیم صحبت کرد:

فارس: ابتدا از دربی 73 شروع کنیم. بازی را چطور دیدید؟ 

اصلا بازی خوبی برای ما نبود. در طول 90 دقیقه بچه‌ها خوب  کار کردند اما به یک باره روی خلاقیت حریف بچه‌های ما غافلگیر شدند و گل  اول را خوردیم و سپس با اشتباهات فردی و اینکه فقط میل به هجوم  داشتیم، گل‌های بدی خوردیم.

فارس: باور می‌کردید 3 بر صفر به استقلال ببازید؟

به خدا دلم برای مردم می‌سوزد و این تنها دغدغه من است. شما نمی‌دانید  مسئولان باشگاه پرسپولیس و ما چطور شب را صبح کردیم. وقتی هواداران  پرسپولیس را نشان می‌داد قلبم آتش گرفت. این بیچاره‌ها گناهی نکردند. ما  می‌توانستیم در جام حذفی، حذف نشویم.

فارس: قبول دارید استقلال خوب بود؟ 

بله؛ البته ما 7 و 8 بازیکن نداشتیم. استقلال تیم خوبی  است. این تیم از اول فصل خوب بسته شده و من هیچ وقت منکر توانایی‌های  استقلال نمی‌شوم. آنها در هر 3 جام شانس دارند و من امیدوارم بتوانند دو  جام بگیرند.

فارس: اشتباهات پرسپولیس در این بازی چه بود؟

90
دقیقه پرسپولیس با دارایی‌هایش پا به پای استقلال جنگید. جنگ نابرابری بود اما اشتباهات فردی به پرسپولیس  لطمه  زد. باور کنید امروز نمی‌دانستم در کوچه و خیابان جواب مردم را چه بدهم. من از آنها عذرخواهی می‌کنم.

فارس: ماجرای علی کریمی و درگیری او با عزیز محمدی را حتما شنیده‌اید؟

بله این بچه تازه از مصدومیت رهایی پیدا کرده بود. باور کنید لذت می‌بردم  وقتی آن طور برای پرسپولیس می‌جنگید. علی خوب کار کرد و دستش درد نکند . واقعا جادوگر آسیا است چون همه کار برای پرسپولیس انجام داد.

فارس: درباره درگیری او با عزیز محمدی چه صحبتی دارید؟

اظهار نظر آقایان را بعد از این ماجرا خواندم، پس بگذارید ما هم حرف‌ خود  را بزنیم. آقای حسن‌زاده اول ما می‌خواهیم از عزیز محمدی شکایت کنیم که چرا  بازی ما با راه آهن را لغو و این بازی را جایگزین آن کرد. وقتی به این  آقایان اعتراض می‌کنیم جواب نمی‌دهند ولی از حق‌مان دفاع کنیم.

فارس: مگر اعتراض کردید چه جوابی دادند؟

وقتی اعتراض می‌کنیم و می‌گوییم آقایان بررسی کنید اعلام می‌کنند همین هست  که هست. کجای دنیا برنامه ریزی اول فصل را عوض می‌کنند مگر اینکه شرایطی  پیش آید که دو باشگاه بخواهند یک بازی در یک روز انجام نشود. حالا این  آقایان می‌نشینند و  می‌دوزند  و  کار خود را انجام می‌دهند،‌ بعد بگویند ما کار خودمان را خیلی خوب انجام  دادیم اما آقای عزیز محمدی آیا به فکر تیم‌ها هستید؟ آیا به فکر هوادارانش  هستید؟

فارس: آقای پروین چون باخته‌اید این حرف را می‌زنید؟

نه؛ من هرگز منکر برد استقلال نیستم؛ مبارک‌شان باشد اما برخی مشکلاتی که  داریم را اعلام می‌کنم. اینها مواردی بود که چشم‌ها بر روی آن بسته شد.

فارس: احتمال جریمه شدن کریمی وجود دارد ...

من حمایت کامل خودم را از علی کریمی اعلام می‌کنم. گفتم آقای حسن زاده، اول  عزیز محمدی را دعوت کنید که چرا زمانی بازی را تغییر داده و برای چه این  کار را کرده است. آیا دلیلی دارد؟ من به عزیز محمدی احترام می‌گذارم و  همیشه هر جا بودم از او حمایت کردم ولی این کار آقایان درست نیست و جای  سؤال دارد. پرسپولیس در این بازی کمبود یار داشت. 6 بازیکن صدمه خورده  بودند و 2 بازیکن محروم بودند. اینها دلایلی است که من می‌گویم. ما  می‌توانستیم برابر راه آهن یک طوری شرایط را طی کنیم اما سؤال من اینجا است  که چرا دربی جایگزین بازی با راه آهن شد. اصلا دنبال چه چیزی بودند؟
 
حق ندارند کریمی را محروم را جریمه کنند. مطمئن باشید اگر رای علیه کریمی صادر شود عکس  العمل  جدی نشان خواهیم داد و از حق خود دفاع می‌کنیم. علی بازیکن پرسپولیس است و سرمایه ما. امیدوارم تصمیم اشتباهی درباره او نگیرند.

فارس: با حسن‌زاده و مسئولان فدراسیون مشکل دارید؟

ما با هیچ کسی مشکل نداریم اما آقایان در تلویزیون می‌نشیند و طوری  می‌گویند آقای حسن‌زاده خودش به ورزشگاه آزادی می‌آید تا دربی را از نزدیک  ببینید که همه خیال می‌کنند یک مشت قاتل قرار است به استادیوم آزادی بیایند  و آقای حسن‌زاده آنها را بببیند. مثل اینکه اینجا را با جای دیگر اشتباه  گرفته‌اند. آقای حسن‌زاده و آقایانی که این خبر را اعلام می‌کنید بدانید  مردم از 3 صبح می‌آیند و شب قبل مقابل ورزشگاه آزادی می‌خوابند تا دربی را  تماشا کنند. این گونه حرف زدن شما اصلا درست نیست.

فارس: مقصر چه کسی است؟ 

کفاشیان باید بیشتر در کارها دخالت و این بساط را جمع کند . در فدراسیون فوتبال چه خبر است و این آقایان دنبال چه چیزی هستند؟ بهتر  است آقای کفاشیان بیشتر دقت کند.

فارس: آقای پروین قبول دارید شاید اتفاقی که برای شما پیش آمده برای استقلالی‌ها پیش می‌آمد؟

من اصلا حرفم چیز دیگری است. ما به تصمیم سازمان لیگ اعتراض می‌کنیم آقایان  می‌گویند مشکلی ندارد؛ استقلالی‌ها دعوا دارند بروید بازی کنید و می‌برید . من حرفم این است که چرا بازی با استقلال جایگزین بازی مقابل راه آهن شد . آقایان 2 دلیل برای ما بیاورند. امیدوارم به این سؤالات پاسخ بدهند.

فارس: برای انتخاب سرمربی پرسپولیس چه تصمیمی دارید؟

قرار است امروز و فردا جلسه‌ای برگزار کنیم و چند گزینه داخلی و خارجی را  مورد بررسی قرار دهیم سپس تصمیم خود را اعلام خواهیم کرد. فعلا هیچ  گزینه‌ای را تایید نمی‌کنیم. وقتی به جمع بندی لازم رسیدیم آن را اعلام  خواهیم کرد.

فارس: گفته شده به شما پیشنهاد حضور روی نیمکت پرسپولیس داده شده اما آن را قبول نکردید درست است؟

خیر من اصلا چنین پیشنهادی نداشتم و همانطور که گفتم روی نیمکت پرسپولیس نمی‌نشینم . خواهشا  از این خبرهای عجیب و غریب  نزنید  چون ذهن هواداران بیهوده مشغول می‌شود. ما کارهای واجب‌تری داریم که باید با صحبت با سردار و جلسات مکرر آنها را پیگیری کنیم.
 
فارس: و صحبت پایانی درباره استیلی؟

حمید بچه خوب و یک  پرسپولیسی تمام عیار است. او زحمتش را کشید و به او خسته نباشید می‌گویم . حمید همیشه کنار ما است و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.
گفت‌وگو از مهدی نفر

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900919000759

 

 

 

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.