شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

نقشه جدید جریان انحرافی در ورزش برای ضربه زدن به ولایتمداری!

 

نقشه جدید جریان انحرافی در ورزش برای ضربه زدن به ولایتمداری!

با نزديك شدن به زمان برگزاري انتخابات مجلس شوراي اسلامي حال و هواي تازه‌اي در بين سياسيون و اقشار مختلف مردم كشور ديده مي‌شود، بي‌ترديد جامعه ورزش نيز از اين قاعده مستثنا نيست و حتي برخي سعي بر اين دارند كه با نزديك كردن خود به ورزش چهره مقبول و موجهي از خود در ميان قشر ورزشكار و هواداران آن به جا بگذارند.

به نوشته جوان آنلاین، در اين بين شيطنت‌ها و آب‌زيركاهي‌هايي هم ديده مي‌شود كه البته بايد اميدوار بود كه مثل هميشه با هوشياري و درايت مردم هميشه آگاه ايران اسلامي نقش بر آب شود اما آنچه باعث شد تا نگارنده اين چند خط را به رشته تحرير درآورد اينكه شنيده مي‌شود جريان انحرافي ريشه دوانده در دولت، وزارت ورزش و جوانان را به عنوان يكي از اهداف خود براي نفوذ در نظر گرفته و تمام سعي خود را روي اين موضوع متمركز كرده كه با استفاده از عناصر فعال خود در اين وزارتخانه و معرفي آنها به عنوان كانديداهاي دوره نهم مجلس شوراي اسلامي عملاً فضاي ورزش را در اختيار بگيرد. البته كار به همين جا ختم نمي‌شود و اين جريان با استفاده از چهره‌هاي شاخص و نام‌آشناي ورزش و خارج از محدوده سياست به خصوص در شهرهاي مختلف غير از تهران عملاً سعي دارد تا خود را از كانون توجهات دور كرده و به دور از حاشيه و جار و جنجال نتيجه انتخابات را به ميل و خواسته‌ خود نزديك كند.

جريان انحرافي كه در تلاش خود براي به دست آوردن كرسي برخي از فدراسيون‌هاي مهم ظاهراً با شكست مواجه شده حالا مي‌خواهد مهره‌هاي سوخته خود را در قالب كانديداي مجلس شوراي اسلامي راهي خانه ملت كند تا به اين ترتيب به اهداف خود دست پيدا كند.

از گوشه و كنار شنيده مي‌شود كه آقايان با برنامه‌ريزي دقيق از حالا به فكر حضور پررنگ در المپيك ۲۰۱۲ لندن هستند و حتي قصد دارند خيلي زودتر از زمان برگزاري بازي‌ها در لندن گردهم آمده و با ترتيب دادن مصاحبه‌ها و گفت‌وگوها با رسانه‌هاي معاند نظام به اسم سردادن شعارهاي ملي اهداف خود را پيش ببرند. سوءاستفاده از محيط و فضاي ورزش حربه‌اي است كه بسياري از معاندين جمهوري اسلامي سعي در استفاده از آن داشته و دارند و اين جريان ناميمون و نامبارك نيز امروز به دنبال آن است، هرچند كه تنها اين محيط هدف آنها نيست و سعي در نفوذ به ساير ارگان‌ها و وزارتخانه‌هاي حساس ديگر هم دارند اما بازخورد و اثري كه از ورزش نصيب آنها مي‌شود به طور حتم قابل مقايسه با ساير موارد نيست چون هم قشر عظيمي از جامعه را شامل مي‌شود و هم مستلزم زمان زياد نيست و خيلي زود به ثمر مي‌نشيند.

تمام اين موارد و آنچه گفته شد و در روزهاي آتي بيشتر به آن خواهيم پرداخت، نگاه تيزبين و بصيرت بالاي ورزش و ورزشكاران را مي‌طلبد كه شك نداريم ولايتمداري و تعهد جامعه ورزش به آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامي و نظام مقدس جمهوري اسلامي مثل هميشه مانع از به ثمر رسيدن اين تلاش‌ها مي‌شود.
بد نيست در پايان اين كوتاه، توصيه‌اي هم به عوامل اين جريان داشته باشيم كه اگر همسو با حركت مردمي ورزش نباشيد و مقابل اعتقاد و ايمان مردم قرار بگيريد هرچقدر هم كه محبوب و نام‌آور و قهرمان باشيد خيلي زود از سوي مردم به بوته فراموشي سپرده مي‌شويد. پس چه خوب است منش پهلواني پيش گيريد و همسو و هم‌صدا با مردم در راستاي راه روشن ولايت قدم برداريد، سرنوشت فتنه‌گران دو سال قبل كه در برابر اعتقاد مردم قرار گرفتند و مثلاً شعار ملي‌گرايي سر دادند مي‌تواند آيينه تمام‌نماي فرداي شما باشد اگر تصميم به ادامه دادن مسير انحرافتان داشته باشيد

http://rajanews.com/detail.asp?id=112210

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.