شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

بوی تعفن فوتبال فاسد, همه را آلوده کرده است!

 

 

بوی تعفن فوتبال فاسد, همه را آلوده کرده است!

دوشنبه شب برنامه نود حتی از هفته قبل هم جنجالی تر بود ، بازیکنانی چون هادی مهدوی کیا ، سعادتی ، رزاقی ، محرم نژاد ، موسوی و فلاحی حرفهای جالبی در مورد مافیای فوتبال عنوان کردند . یکی از بازیکنان عنوان کرد که دلال فوتبال گفت اگر مشکلی برای شما بوجود آمد پناهنده شوید ! فتح الله زاده عنوان کرد که جاسم کرار به احتمال زیاد از استقلال می رود / آقای علیپور اظهار داشت که حکم جلب روزبهانی صادر شده است .

 

اشاره فردوسی پور به اعمال فشار از پشت صحنه نود

دوستان اجازه دهند ما شفاف باشیم

عادل فردوسی پور در شروع قسمتی از برنامه که علیپور حضور داشت . به او اشاره کرد و گفت :" امیدواریم شما شفاف باشید مثل هفته قبل و بی پرده حرف هایتان را بزنید چون این کمک می کند به فوتبال " بعد اشاره که به پشت صحنه و گفت " امیدواریم دوستان اینجا هم کمک کنند و اجازه دهند که ما بتوانیم شفاف حرف بزنیم " این حرف ها در حالی زده شد که به نظر می رسد برنامه نود این هفته برای روی آنتن رفتن با مشکلات زیادی مواجه بوده است

 

فتح الله زاده اولین میهمان تلفنی 90/ کرار میرود 

 

مدیر عامل باشگاه استقلال امشب وقتی روی خط برنامه نود آمد تا درباره وضعیت استقلال حرف بزند در واکنش به یکی از سوال های فردوسی پور آنجا که پرسید آیا جباری اجازه نداد تا کرار به استقلال برگردد گفت:«این چه سوالی است؟مگر در تیم استقلال بازیکن تصمیم می گیرد؟اصلا آقای فردوسی پور مگر من به شما می گویم چرا موهایت را فر مژه می کنی؟! یک وقت نری فر مژه بخری و موهایت را فر مژه کنی ها

 

وی همچنین عنوان کرد که جاسم کرار به احتمال زیاد از استقلال می رود

 

این اتفاق در حالی افتاد که فردوسی پور هم در پاسخ به این اظهار نظر گفت: نه آقای فتح الله زاده موهای من از بچگی همین طوری فر بود.

 

 

حاج آقا علیپور رئیس منشور اخلاقی میهمان برنامه 90 بود .

 

بازیکنانی چون هادی مهدوی کیا ، سعادتی ، رزاقی ، محرم نژاد حرفهای جالبی در مورد مافیای فوتبال عنوان کردند . یکی از بازیکنان عنوان کرد که دلال فوتبال گفت اگر مشکلی برای شما بوجود آمد پناهنده شوید !

 

گفتنی است موضوع دلالی درفوتبال ایران، هفته پیش هم مبحث اصلی برنامه نود بود.

 

هادی مهدوی کیا در برنامه نود پرده ای دیگر از دلالی در فوبال ایران را کنار زد.

 

هادی مهدوی کیا هم در برنامه نود پرده از دلالی در فوتبال برداشت و گفت:«ماه رمضان بود که همراه با یکی از دوستانم به خانه ای رفتیم که خانه یکی از دلالان بود.در این خانه من چیزهایی دیدم که باید به خاطر دیدن این صحنه ها برای فوتبال کشورمان تاسف بخورم.در این خانه بازیکنان نامی ایران رفت و آمد داشتند و من یکی از کمک داوران معروف را هم دیدم که برای مهمانان قلیان چاق می کرد!

 

او این را گفت و ادامه دادمتاسفانه در این خانه دلال معروف برای اینکه ارتباطات خودش را به رخ ما بکشد با بازیکنانی تماس تلفنی برقرار می کرد که ستارگان فوتبال ایران بودند.او از روی عمد نام آنها را بلند صدا می کرد که ما متوجه بشویم دارد پشت خط با چه کسی حرف می زند.من خیلی زود به همراه دوستم از آن خانه بیرون آمدیم و در همان 10 دقیقه دیدم که چه کسانی پا به این خانه می گذارند.متاسفانه فوتبال ما اسیر دست این دلالان است .

 

سپس روزبهانی روی خط آمد و گفت : 15 میلیون تومان گرفت ولی همه 15 میلیون را به عنوان پاداش بین بازیکنان تقسیم کرد !

 

حرفهای سرهنگ مهرداد امیدی معاون اداره آگاهی

 

در ادامه با سرهنگ مهرداد امیدی معاون اداره آگاهی تماس گرفته شد ، وی با تاکید به برخورد شدید با متهمان اظهار داشت : عده ای در این رابطه مراجعه کردند و از یک سری در این ارتباط فرا خوانده شدند .

 

پس از آن حرفهای ضبط شده بینندگان 90 پخش شد که در نوع خود جالب بود .

 

بعد از آن حق جویی از اصفهان مدعی شد که شخصی نام وی را جعل کرده و با نام وی مربیگری کرد !

 

 

حکم جلب یکی از دلالان صادر شد  

 

 حمید روزبهانی که هفته قبل عادل فردوسی پور چهره او را شطرنجی کرد و از او به عنوان یکی از دلالان فوتبال نام برد در برنامه نود از خودش دفاع کرد و گفت:«من 20 سال است که در فوتبال هستم و اتهاماتی را که هفته گذشته به من زده شد را قبول نمی کنم

هفته پیش فردوسی پور با یکی از بازیکنانی که اسیر دلال و دلالی در فوتبال شده بود حرف زد که این بازیکن ادعا کرد حمید روزبهانی آنها را به تپه های داودیه می برده و تمرینات را در کنار تاب و سرسره برگزار می کرده است. بر اساس ادعای این بازیکن او مبلغی را هم به فرد مذکور داده که حالا نه تنها به هیچ تیمی نرفته است،بلکه پولش هم از دست رفته است.

 

این اتفاق در حالی افتاد که حجت الاسلام علیپور دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات اعلام کرد که حکم جلب سیار روزبهانی صادر شده و هر کجا که او را ببینند دستگیرش می کنند.

 

 

صحبتهای تکان دهنده دو دلال معروف

 

در ادامه دو دلال معروف در حالی که چهره آنها شطرنجی شده بود (غ-گ و ح- م ) حرفهای تکان دهنده ای از پشت پرده فوتبال زدند . غ- گ گفت : در بازی راه آهن و مس کرمان با مربیگری پرویز مظلومی یک گل سالم راه آهن بی جهت مردود اعلا م شد تا مظلومی اخراج نشود ! البته همان صحنه در برنامه 90 پخش شد سپس وی ضمن ابراز تاسف برای فوتبالیست ها گفت: واقعا بی چشم و رو هستید!یادتان رفته کجا بودید و حالا به کجا رسیده اید؟کارهایی که من برای شما کردم را فراموش کرده اید؟ایرادی ندارد اما یادتان نرود که از کجا آمدید،به کجا رسیدید و حالا دارید چه کار می کنید؟

 

ح- م هم عنوان کرد : مدیر عامل یک باشگاه خودش پیش من امد و از من خواست در 8 بازی با توجه به ارتباطی که با سایرین دارم کاری کنم که در قبال 800 میلیون تومان نتایج بازی به سود آنان رقم بخورد !؟

 

در قضیه دیگر دو بازیکن از یک تیم با برنامه ریزی قبلی در حین بازی با یکدیگر به صورت صوری درگیر می شوند و از بازی اخراج می شوند تا تیم حریف برنده بازی شود . وی در ادامه گفت : بیشتر تیمها از طریق ناسالم به رده های بالا رسیدند ! به گفته وی حتی یک داور گفته بود که 3 روز دیگر داور بازی فلان تیم است و امادگی خود را برای همکاری اعلام کرد ؟

 

امیرفلاح : یک خبرنگار 5 میلیون تومان خواست تا نامم در فهرست بوسان باشد

امیر فلاحی در برنامه نود افشا کرد که برای حضور در تیم بوسان به او پیشنهاد رشوه شده است :\" یکی از خبرنگاران با من تماس گرفت و گفت که باید 5 میلیون تومان پول بدهم تا به بوسان بروم ( تیم امید ایران در زمان مدیریت دادکان و به مربیگری برانکو به بازی های آسیایی می رفت ) من قبول نکردم و همان زمان آمدند در اتاقی که من و نویدکیا بودیم که می توانند شهادت بدهند اعلام کردند 3 دروازه بان با خودشان ببرند و من را خط زدند من اشتباه کردم چون که اگر می رفتم بیش از 100میلیون تومان سود کردند و من اشتباه کردم

 

حرفهای براتی کارشناس حقوقی

 

براتی کارشناس حقوقی ضمن دخالت ستاد منشوری در مورد رای کمیته استیناف در مورد شیث و نصرتی و تغییر نام تیم ابومسلم حرفهای جالبی زد .

 

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.