شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

افتضاح اخلاقي ديگر در ورزش ايران!

 

افتضاح اخلاقي ديگر در ورزش ايران!

 

نايب رئيس فدراسيون جودو گفت:‌ شنيده ام که مربي ايتاليايي با ملي‌پوشان به ميهماني رفته و در آن محل در حال مصرف مواد مخدر بوده که يکي از ملي‌پوشان جوان از وي به طور پنهاني فيلم گرفته است.

محمود رشيدي نايب رئيس فدراسيون جودو در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: روز گذشته قبل از اينکه "جيرو" از ايران برود با حضور در فدراسيون از وي تقدير و تشکر کرديم و حقوق 8 ماه کار وي را پرداخت کرديم. البته شنيدم او در آخرين مصاحبه‌هاي خود عنوان کرده که مرا از تيم ملي اخراج کردند که اينطور نبوده است.

رشيدي در مورد ادعاي "جيرو" در مورد اينکه قرارداد وي در ايتاليا امضا شده است، گفت:‌ بنده چيزهاي عجيبي شنيدم که وي گفته است روز اول براي مربيگري به ايران نيامده است؛ اما بايد عرض کنم ايشان يکي از گزينه‌هاي سرمربيگري تيم ملي ايران بوده و پس از انتخاب در کميته ملي المپيک در حضور افشارزاده و اميني قرارداد وي ثبت شده است.

 نايب رئيس فدراسيون جودو در پاسخ به سؤال فارس مبني بر اينکه جيرو ادعا کرده که مسئولان فدراسيون به او گفته‌اند که از وي يک فيلم دارند که بايد از ايران برود، اظهار داشت: مشکلات فراواني داشت و شنيدم که با ملي‌پوشان به ميهماني رفته و در آن محل در حال مصرف مواد مخدر بوده که يکي از ملي‌پوشان جوان از وي به طور پنهاني فيلم گرفته است.

 وي در پايان اظهار داشت: "جيرو" يکي از نابغه‌هاي جودوي دنيا است که دو بار در المپيک خوش درخشيده است؛ اما اين دليل نمي‌شود که يک ورزشکار موفق مربي موفقي هم باشد. وي در طول اين چندماه در ايران نتوانست خواسته‌هاي ما را برآورده کند و ما بارها به او اعلام کرده بوديم که برنامه‌‌هاي خود را به ما ارائه کند که متاسفانه هيچگاه برنامه‌اي را به ما ارائه نداد. نمي‌دانم چرا او ادعا کرده که خواسته‌هايش برآورده نشده است چون ما هر آنچه که وي خواست را تقديم کرديم و تنها هواپيماي شخصي براي او تهيه نکرديم.

http://www.navad.net/NewsContent.aspx?NewsID=36675

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.