شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

دکتر"اصغر شهابی"پزشگ خوشنام ورزشی ایران دار فانی را وداع گفت!

 

دکتر"اصغر شهابی"پزشگ خوشنام ورزشی ایران دار فانی را وداع گفت!

دکتر اصغر شهابی پس از 132 روز که در حالت کما به سر می‌برد، صبح امروز چهارشنبه در سن 70 سالگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش مهر، مرحوم شهابی که به عنوان رئیس کمیته پزشکی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، جهت حضور در مسابقات سال 2011 وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به تایلند رفته بود در روز 18 شهریور ماه به دلیل نارسایی مغزی به کما رفت و به مدت یک ماه در بخش ICU بیمارستانی در شهر "پاتایا" تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

مرحوم  شهابی 12 مهر ماه به ایران منتقل شد و مدتی نیز در بیمارستان لاله تهران تحت مراقبت‌های پزشکی قرار داشت و پس از آن به زادگاهش منتقل شد و در بیمارستان شمس تبریز تحت مراقب پزشکان قرار گرفت اما متاسفانه در همین بیمارستان دارفانی را وداع گفت.

سال‌ها عضویت در کمیته پزشکی فدراسیون جهانی وزنه برداری و کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، ریاست کمیته پزشکی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، سال‌ها فعالیت به عنوان رئیس هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی و نایب رئیسی فدراسیون وزنه برداری ایران از جمله فعالیت‌های ارزشمند مرحوم اصغر شهابی در دوران حیاتش به شمار می‌رود.

http://rajanews.com/detail.asp?id=114058

دیدگاه : شادروان دکتر اصغر شهابی از خطه آذربایجان بود ودر شهر تبریز می زیست. نگارنده این سطور که چند سالی را با شادروان دکتر شهابی ارتیاط کاری نزدیکی داشت/ بارها شاهد بودم که بسیاری از افراد کم بضاعت توسط  وی به رایگان ویزیت می شد و در تهیه دارو و وسایل نیاز درمان افراد بی بضاعت و یا ورزشکاران کم درآمد از هر گونه کمک و مساعدتی دریغ نمی کرد ! شادروان شهابی از جمله معدود افراد خوش نام در ورزش ایران زمین بود! درگذشت دکتر اصغر شهابی را به خانواده مرحوم شهابی و مردم آذربایجان تسلیت می گویم! کوروش طاهری

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.