شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

کلاهبرداری میلیونی دلال بد نام فوتبال در بابلسر!

 

                                                                                                                                                                             

وقتی دوستان نیز در امان نیستند!

کلاهبرداری میلیونی دلال بد نام فوتبال در بابلسر

یکی از دلال های بد نام فوتبال که این روزها از او زیاد گفته می شود، اقدام به کلاهبرداری از دوست خود کرده که موجب تعجب بسیاری شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی مشرق، این دلال که خود را فردی "رفیق باز" و متعلق به محله های جنوبی تهران معرفی می کند، در یکی از پرونده های در دست بررسی، اقدام به کلاهبرداری میلیونی از یکی از دوستانش کرده است. وی در این رابطه قراری می گذارد که به واسطه رفاقت با فرد مورد نظر، چندان حقوقی و ثبتی نبوده و بر مبنای حرف طرفین صورت گرفته که منجر به اتفاق اخیر می شود.
طرفین قرار می گذارند تا 3 واحد ویلا در منطقه بابلسر را به این دلال واگذار کنند که در آن روزها، ارزشی معادل 700 میلیون تومان را داشته که قطعا اکنون با افزایش قابل توجهی همراه شده است. در قبال این اتفاق، وی نیز مکلف می شود تا یک تغییر مالکیت را در کشوری اروپایی به سود دوست خود صورت دهد که منجر به دستیابی به اهداف مالی می شده است؛ اما این معامله فقط در حد انجام مرحله نخست باقی می ماند.
نکته جالب توجه این است که این دلال، املاک مورد نظر را به نام خود نکرده است. وی این اراضی را به نام یکی دیگر از دوستان خود که عرب و ساکن امارات متحده عربی بوده، می کند. همین هم باعث می شود تا خود را در ظاهر کنار کشیده و نامی از وی در این معامله نباشد تا دوست ایرانی نتواند در قبال آن، در محاکم قضایی اقامه دعوا کند.
اکنون، ویلاها در اختیار این دلال قرار دارد و دست دوست ایرانی نیز که بر مبنای اعتماد رفتار کرده، به جایی بند نیست. این شخص که تا کنون برای بازیکنان و مربیان زیادی مشکل ساز شده، با هجمه فراوانی از سوی دلسوزان فوتبال مواجه شده و امید می رود در آینده نه چندان دور، با وی برخوردهای قاطعی صورت بگیرد.

http://www.mashreghnews.i

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.