شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

غفوری فرد:از حرفه‌ای بودن فقط پول زیرمیزی را بلدیم

عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس گفت: ورزش حرفه‌ای قانون و اخلاق حرفه‌ای می‌خواهد درحالیکه متاسفانه ما از حرفه‌ای بودن فقط زیرمیزی پول گرفتن را یاد گرفته‌ایم.

حسن غفوری‌فرد در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص قرائت گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی سابق اظهار داشت: با توجه به اینکه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی سابق مدت‌هاست تهیه شده اما متاسفانه بنا به دلایلی این گزارش قرائت نشده است و هیئت رئیسه باید هرچه زودتر این گزارش را در نوبت قرائت قرار دهد.

وی همچنین درخصوص راهکارهای کمک به ورزش حرفه‌ای کشور نیز گفت: ورزش حرفه‍ای قانون حرفه‌ای و اخلاق حرفه‌ای می‌خواهد درحالیکه متاسفانه ما فقط از حرفه‌ای بودن، پول گرفتن آن را که بعضا زیرمیزی است یاد گرفته‌‍ایم.

عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس تصریح کرد: در فوتبال ما متاسفانه اخلاق حرفه‌ای وجود ندارد و با توجه به اینکه ما مسلمان هستیم باید اخلاق اسلامی حرفه‌ای داشته باشیم.

وی با تاکید براینکه ورزش حرفه‌ای باید قوانین مربوط به خود را داشته باشد، گفت: برخورد بد بازیکن‌ها با داور و یا برخورد بد تماشاگران با بازیکنان با ورزش حرفه‌ای فاصله زیادی دارد که باید یک قانون محکمی در این زمینه وجود داشته باشد تا با کسانیکه خلاف می‌کنند برخورد قاطعی صورت گیرد.

غفوری‌فرد در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال هم گفت: با عنایت به اینکه هنوز فهرست کاندیداها بسته نشده است ما امیدواریم که امثال دادکان‌ها در این انتخابات کاندیدا شوند و یک انتخابات جدی برگزار شود.

http://jahannews.com/vdccseqii2bqx08.ala2.html

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.