شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

تلاش سياسي‌ها براي استفاده تبليغاتي از ورزشي‌ها!

 

علي کريمي پيش از اين هم ثابت کرده بود که علاقه‌اي به شرکت در کارهاي سياسي ندارد. اما اتفاقي که دو روز قبل در تمرين پرسپوليس افتاد، اين موضوع را بيش از هميشه ثابت کرد.

فردا: در حاليکه تمرين پرسپوليسي‌ها تمام شده و بازيکنان اين تيم در حال خروج از درفشي فر بودند، يکي از ليدرهاي قديمي اين تيم با يک پوشه صورتي رنگ وارد ورزشگاه شد.

او جلوي پارکينگ ايستاد و با ديدن هر بازيکن سمت آن‌ها مي‌رفت، برگه‌اي را به آن‌ها نشان مي‌داد و از آن‌ها مي‌خواست برگه را امضا کنند. برگه‌اي که لحظاتي بعد مشخص شد متعلق به يکي از کانديداهاي نمايندگي مجلس از حوزه انتخابيه تويسرکان استان همدان بوده و ليدر پرسپوليسي مامور شده بود از بازيکنان پرسپوليس براي حمايت از او امضا بگيرد!

البته اين وسط چند بازيکن پرسپوليس مثل جواد کاظميان و هادي نورزوي آن را امضا کردند اما وقتي ليدر قديمي سمت کريمي رفت، با تندي برگه را پس زد.

اين خبر در برخي رسانه‌ها هم بازتاب کوتاهي داشت اما ماجرا اينجاست که تلاش سياسي‌ها براي استفاده تبليغاتي از ورزشي‌ها فقط به تهران و تيم پرسپوليس ختم نشده و در روزهاي اخير کانديداهاي مجلس در حوزه‌هاي انتخابيه مختلف، سراغ تيم‌هاي ليگ برتري شهر‌هايشان رفته‌اند و چنين درخواستي از مديرعامل باشگاه گرفته تا کادرفني و بازيکنان آن داشته‌اند.

جالب اينکه اغلب اين کانديدها پس از پايان انتخابات به کل اين تيم‌ها را فراموش مي‌کنند و در روزهاي بحراني سراغي از آن‌ها نمي‌گيرند.
http://www.navad.net/NewsContent.aspx?NewsID=38504.
                                                         

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.