شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ - ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

خانه های اهدایی به ما در حلبی آباد است!

 

قهرمان بازی های آسیایی گوانگژو گفت: نزدیک مسابقات که می شود مسئولین با وعده های دروغین به ورزشکاران قول پاداش می دهند.

در خصوص اهدای مسکن به قهرمانان بازی های آسیایی گوانگژو تصریح کرد: واقعا برای مسئولان سازمان تربیت وقت متاسفم. آن ها برای بازی های آسیایی گوانگژو به ملی پوشان انگیزه داده بودند که هر ورزشکارانی موفق به کسب مدال طلای باین رقابت های شود به آن یک باب خانه می دهیم. در آن زمان نمی دانستیم منظور از یک باب خانه مسکن های مهر است. وقتی از بازی های آسیایی گوانگژو برگشتیم مسئولان بحث مجردی و متاهلی را پیش کشیدند.

 

جاسم ویشگاهی در گفت وگو با پانا ادامه داد: جالب اینجا است که باید قسط خانه های مسکن مهر را هم خودمان پرداخت کنیم. در این زمان متوجه شدیم سازمان تربیت بدنی وقت فقط 50 میلیون ریال بابت این خانه های داده است و مابقی هزینه خانه ها را که حدود 50 میلیون ریال است را باید خودمان پرداخت کنیم

 

قهرمان بازی های آسیایی گوانگژو افزود: سازمان تربیت بدنی وقت با این کار واقعا خودش را خسته کرد و زحمت کشید !

 

وی اظهار داشت: نکته جالبتر از همه این است که هنوز این خانه ها را تحویل نگرفته ایم.

 

ویشگاهی با ابراز تاسف فراوان گفت: نزدیک مسابقات که می شود مسئولین با وعده های دروغین به ورزشکاران قول پاداش می دهند. بچه ها با جان و دل به رقابت ها می روند و زحمات زیادی برای موفقیت تیم ملی می کشند و مدال هم کسب می کنند

 

وی تصریح کرد: مسئولان گفتند به کسی که بیستمین مدال طلای کاروان ایران را کسب کند جایزه ای ویژه می دهیم. جایزه ویژه آن  20 سکه طلا بود. البته باید بگویم که سکه ها را در همان موقع پرداخت کردند.

 

عضو سابق تیم ملی کاراته اظهار داشت: برای یک باب خانه سازمان تربیت بدنی 5 میلیون تومان داد و مابقی را باید خودمان بدهیم. حالا اگر ورزشکاری توانایی مالی اش نرسد که 50 میلیون ریال مابقی را پرداخت کند ، مبلغی که سازمان واریز کرده را به او نمی دهند و می گویند این 50 میلیون ریال فقط برای خانه است.

  

وی تاکید کرد: یکی از بچه ها گفت من نمی توانم 5 میلیون تومان را پرداخت کنم پس 5 میلیون سازمان را به من بدهید. به او گفتند نمی توانیم پس بدهیم چون این پول برای خانه واریز شده است و حتما باید خانه بگیری.

 

ویشگاهی با بیان اینکه تعدادی از دوستان مدال آور فقط حرف زیاد می زنند گفت: تعدادی از مدال آوران بازی های آسیایی گوانگژو گفتند بیایید و نامه ای خطاب به مسئولان بنویسیم که این چه شرایطی است که برای ما مهیا کرده اند. ما هم موافقت کردم که نامه ای برای آن ها ارسال کنیم. پس از مدتی متوجه شدم که همه به جز 4 یا 5 نفر فیش های 50 میلیون را واریز کرده اند.

 

وی اظهار داشت: جالب اینکه نزدیک به 15 سال هم باید ماهانه حدود 200 هزار تومان قسط این خانه ها را بدهیم.

 

قهرمان بازی های آسیایی گوانگژو در پاسخ به این سوال که خانه ها در کجا قرار دارد؟ گفت: حتما در حلبی آباد!

http://www.tabnak.ir/fa/news/227894

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.