شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

در آستانه انتخابات فدراسیون: شكايت فدراسيون فوتبال ايران عليه برانكو ايوانكوويچ !

 

علي كفاشيان از شكايت فدراسيون فوتبال ايران عليه برانكو ايوانكوويچ و پيگيري پليس بين‌الملل براي احقاق حق دولت ايران خبر داد.

رييس فدراسيون فوتبال با اشاره به مشكلات مالياتي برانكو ايوانكوويچ سرمربي سابق تيم ملي ايران كه بالغ بر 550 ميليون تومان است، گفت: بر اساس برنامه‌ريزي كه انجام داده‌ايم قصد داريم تا چند روز آينده از طريق پليس بين‌الملل پيگير مالياتي باشيم كه اين سرمربي به دولت ايران بدهكار است.

 

كفاشيان در گفت‌وگو با ايسنا افزود: او بايد مبلغي را بابت پولي كه از فدراسيون فوتبال ايران گرفته به عنوان ماليات پرداخت مي‌كرد اما اين كار را انجام نداده و اين رقم با جريمه‌اي كه حساب شده به پول بزرگي تبديل شده است. بنابراين براي احقاق حق‌مان از طريق اينترپل اين قضيه را دنبال خواهيم كرد. البته براي اين مساله با فيفا هم گفت‌وگوهايي را انجام داديم كه فيفا اعلام كرد نمي‌تواند در مسائل مالياتي دخالت كند.

 

وي افزود: ما از زماني كه در فدراسيون فوتبال مستقر شده‌ايم هر زمان كه با مربي‌اي قرارداد بسته‌ايم ابتدا پول مالياتش را كم و پرداخت كرده‌ايم و درباره كارلوس كي‌روش هم همين اتفاق افتاده است. اما برانكو مالياتش را پرداخت نكرده و به همين خاطر ما پيگير موضوع خواهيم بود.

منبع: سايت ديدگاه
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.