شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

ایران و عربستان در رزمایش دریایی پاکستان حضور می یابند

مهر

فرمانده ارشد نیروی دریایی پاکستان:

ایران و عربستان در رزمایش دریایی پاکستان حضور می یابند

فرمانده ارشد نیروی دریایی پاکستان اعلام کرد که ایران و عربستان سعودی در رزمایش دریایی این کشور در بندر کراچی حضور می یابند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه «نوای وقت»، «عارف الله حسینی» فرمانده ناوگان نیروی دریایی پاکستان در گفتگو  با رسلانه ها اعلام کرد نیروهای دریایی ایران و عربستان سعودی در رزمایش پنج روزه در بندر کراچی در این کشور حضور می یابند.

دریابان عارف الله حسینی، فرمانده ناوگان نیروی دریایی پاکستان در کنفرانس خبری در شهر کراچی اعلام کرد: این رزمایش دریایی از دهم تا چهاردهم فوریه (۲۲ تا ۲۶ بهمن ماه) در آبهای بندر کراچی به مدت پنج روز برگزاری می شود.

وی در ادامه افزود: این رزمایش دریایی با اهداف صلح آمیز و نیز کمک کشورها شرکت کننده به یکدیگر در مواقع ضروری و نیز استفاده از تجربیات نیروهای دریایی سایر کشور ها برگزار می شود. این رزمایش دریایی علیه هیچ کشور دیگری نیست.

عارف الله حسینی در ادامه اظهار داشت: به بیش از ۷۰ کشور در دنیا برای شرکت در این رزمایش دریایی درخواست فرستاده شد که از تعداد ۳۶ کشور از جمله ایران، عربستان سعودی، آمریکا، روسیه، چین،روسیه، انگلیس، ترکیه، امارات متحده عربی،استرالیا، اندونزی،سریلانکا و دیگر کشورهای منطقه و جهان حضور خواهند داشت. ناوهای روسیه برای اولین بار در این رزمایش دریایی شرکت می کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: ۱۵ ناو دریایی از کشورهای آمریکا، روسیه، ترکیه، انگلیس، اندونزی، سریلانکا و استرالیا نیز در این رزمایش شرکت خواهند داشت.

منبع: مهر،21 بهمن 1395
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مهر:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.