شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

۲ فروند ایرباس ۳۳۰ به سفرهای نوروز ۹۶ می‌رسد

ایلنا

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به ایلنا:
۲ فروند ایرباس ۳۳۰ به سفرهای نوروز ۹۶ می‌رسد
وزیر راه و شهرسازی از ورود دو فروند ایرباس 330 تا پایان سال به ایران ایر خبر داد.
به گزاش خبرنگار اقتصادی ایلنا، وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه ایرباس 330 وارد ناوگان ایران ایر می‌شود، گفت: دو فروند ایرباس 330 وارد ناوگان ایران ایر می‌شود و در سفرهای نوروزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
آخوندی با بیان اینکه امروز عملیات اجرایی 600 دوربین نظارت تصویری در جاده‌ها شروع شد، گفت: برای نظارت جاده‌های شریانی کشورمان نصب 1880 دستگاه دوربین نظارتی در دستور کار قرار گرفته است که از این تعداد امروز 600 دوربین در جاده‌های 21 استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
وی افزود: از ساعت 12 شب گذشته در یک مسیری یک میلیون و 600 هزار تردد انجام شد که از این تعداد تردد شاهد ثبت 4 هزار تخلف بودیم که همین تعداد تخلف هم می‌تواند حادثه ساز باشد.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به طور قطع استفاده از این سامانه ایمنی تردد را افزایش می‌دهد، گفت: در آستانه سفرهای نوروزی قرار داریم و هجم انبوهی از سفرها در این ایام انجام می‌شود و می‌ٱوانیم از طریق سامانه‌های هوشمند ایمنی تردد را افزایش دهیم.
آخوندی ادامه داد:‌ البته هدف ما از نصب این تعداد دوربین‌ها تنها کنترل نیست که اطلاعات واقعی جاده‌ها در اختیار شهروندان قرار دهیم.
وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: با نصب این تعداد دوربین و ایجاد این سامانه‌های هوشمند مسافرت و مردم می‌توانند اطلاعات تمام راه‌ها و جاده‌ها را در تلفن همراه خود داشته باشند.
وی افزود: به طور قطع با استفاده از این سامانه‌ها مردم می‌توانند زمان سفر خود را مدیریت کنند همچنین با توجه به شرایط می‌توانند مدت زمان سفر خود را پیش بینی کنند.

منبع: ایلنا، 10 اسفند 1395
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایلنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.