شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

ضرغامی: «جوانمردی و حرکت مجاهدانه» قالیباف

تسنیم

در میدان امام(ره) اصفهان مطرح شد
ضرغامی: از "جوانمردی و حرکت مجاهدانه" قالیباف تشکر می‌کنم/ اگر طرفدار شادی مردمید، چرا صفحه "خواننده‌ حامی رئیسی" را قطع می‌کنید؟
 
رئیس سابق رسانه ملی گفت: اگر طرفدار شادی مردم هستید، چرا صفحه خواننده‌ای که از رئیسی حمایت می‌کند را قطع می‌کنید؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عزت‌الله ضرغامی دقایقی پیش در جمع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در میدان امام(ره) اصفهان اظهار داشت: این جمعیت کم‌نظیر در میدان اصفهان، حادثه بزرگی است که باید به خاطر آن به جوانان آفرین گفت. حضور شما امروز تجلی و آمیزه‌ای از شور و شعور است و کمتر جایی این شور و شعور در کنار هم جمع می‌شود.

رئیس سابق رسانه ملی تصریح کرد: در کنار این شور و شعور، این همه شادی و شادمانی پاسخ کسانی است که خیال می‌کنند آن‌ها طرفدار شادی مردمند.

وی با انتقاد از کسانی که ادعای طرفداری شادی مردم را دارند، خاطرنشان کرد: من می‌گویم اگر شما طرفدار شادی مردم هستید، چرا صفحه خواننده‌ای که از رئیسی حمایت می‌کند را قطع می‌کنید؟

ضرغامی با بیان اینکه درباره فضای مجازی این دولت عملکرد ضعیفی داشته، افزود: برخی در وزارت ارتباطات نشستند و کارشان پهنای باندفروشی است در حالی که با گرفتن پهنای باند از کف اقیانوس و ماهواره، آن را صدبرابر به مردم مظلوم بفروشیم، مردم این ظلم را کجا ببرند؟

وی افزود: شما اعلام می‌کنید که اینترنت پرسرعت در اختیار مردم قرار می‌دهیم، شما از مردم چند برابر پول می‌گیرید تا آن را به مردم بدهید، اما وزارت ارتباطات پهنای باند را بین چند نفر تقسیم می‌کند و شما بر سر مردم منت می‌گذارید که ما بودیم که به شما پیام‌رسان همراه را دادیم، اگر نبود این اتفاق نمی‌افتاد؛ این چه حرف خلافی است؟

رئیس سابق رسانه ملی با بیان اینکه اگر شما به‌‌عنوان دولت این امکان را مثل دیگر امکانات برق‌رسانی و آب‌رسانی در اختیار مردم قرار می‌دهید چرا بر سر مردم منت می‌گذارید؟ تصریح کرد: من از جوانان و دانشگاهیان سئوال می‌کنم که آیا در مراکز دانشگاهی یک پهنای پر سرعت در اختیار شما هست؟

وی ادامه داد: در مورد پیام‌رسانان همراه که امروز سبک زندگی مردم را تغییر داد، از بی‌تدبیری دولت تدبیر و امید است که نتوانست یک پیام‌رسان بومی و پرقدرت در اختیار شما قرار دهد. 

ضرغامی با بیان اینکه جوانان عزیز هر کدام از شما یک رسانه ملی هستید، افزود: متاسفانه به‌خاطر برخی از بی‌تدبیری‌ها، روزبه‌روز جایگاه بین‌المللی این ملت پایین می‌آید. 

رئیس سابق رسانه ملی با بیان اینکه مسئولان شما گفتند که آمریکایی‌ها نه به روح برجام عمل کردند نه به اصل آن، ادامه داد: شما می‌خواهید بروید تحریم حقوق بشر را بردارید، شما در این دو روز مستندسازی برای دیده‌بانان حقوق بشر ایجاد کردید و اکنون شما دارید دست آن‌ها را پر می‌کنید، حالا می‌‌‌خواهید تحریم حقوق بشر را رفع کنید؟

وی افزود: شما 4 سال وقت داشتید که مشکلات هسته‌ای را رفع کنید اما قلب راکتور اراک را سیمان کردید، شما به قول آقای رئیسی عرضه نقد کردن این چک را ندارید.

ضرغامی پیرامون محمدباقر قالیباف گفت: از جوانمردی و حرکت مجاهدانه قالیباف تشکر می‌کنم، بعد از بیانیه تاریخی قالیباف از او به‌عنوان کاندیدای پوششی نام می‌برند بدانند که آقای قالیباف از اول که پا در این راه گذاشت، صادقانه برنامه‌های انقلابی و امید‌بخشی به مردم اعلام کرد و با همه وجود برای شرکت در انتخابات آمده بود و امروز اعلام کرد که برای حفظ وحدت کنار می‌رود.

رئیس سابقه رسانه ملی افزود: بردار عزیز ما حجت‌الاسلام رئیسی، از اول انقلاب یک شخصیت انقلابی و اهل خدمت به مردم بوده است. آقای رئیسی جزء معدود کسانی هستند که هر وقت مشکلی در دستگاه قضایی پیش می‌آمد که نیاز به تدبیر و عقلانیت داشت، ایشان پیش‌رو بودند.

منبع: تسنیم، 25 اردیبهشت 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
تسنیم:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.