شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

«عاجل» نوار صوتی امیر سابق قطر را منتشر کرد

ایسنا

روزنامه سعودی یک نوار صوتی منسوب به امیر سابق قطر را منتشر کرد
روزنامه عربستانی "عاجل" در ادامه هجمه خود علیه قطر یک نوار صوتی نسبت داده شده به امیر سابق و نخست وزیر سابق آن را منتشر کرده که در آن امیر سابق این کشور تاکید می‌کند که قطر از همه جنبش‌های مخالف در منطقه حمایت می‌کند.
به گزارش ایسنا، به نوشته این روزنامه، در این نوار صوتی منسوب به حمد بن خلیفه، امیر سابق می‌گوید که کشورش از همه جنبش‌های مخالف در منطقه حمایت می‌کند.
حمد بن خلیفه همچنین در این نوار صوتی نسبت داده شده به او گفت: با همه مخالفان ارتباط داریم. ما بیشترین کشوری هستیم که موجب ناراحتی عربستان شده‌ایم. آمریکایی‌ها اگر در عراق پیروز شوند، گام دوم را به سوی عربستان برمی‌دارند.
وی همچنین گفت: ما جنبش‌های داخلی را تشویق می‌کنیم زیرا به نفع ماست که از این جنبش‌ها حمایت کنیم. این مساله،  زمان‌بر است.
امیر سابق قطر همچنین در این اظهارات تاکید کرده است: شبکه "الحوار" در لندن را ما تاسیس کردیم؛ شبکه "الجدید" در لبنان را ما حمایت مالی می‌کنیم. می‌دانید که اکثر خبرنگاران شبکه "المنار" و شبکه "الجدید" در قطر به ویژه در شبکه "الجزیره" در قطر آموزش دیده‌اند!
جنجال قطر با کشورهای عربستان و امارات به اظهارات امیر کنونی قطر بازمی‌گردد که در آن از حزب الله لبنان و ایران حمایت کرده بود.

منبع: ایسنا، 9 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
ایسنا:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.