شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷ اوت ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

قدیروف: اروپا برای مبارزه با تروریسم به مشاوره ما نیاز دارد

مهر

قدیروف: اروپا برای مبارزه با تروریسم به مشاوره ما نیاز دارد
رهبر چچن اعلام نمود که ما توصیه هایی برای اروپا در مبارزه با تروریسم داریم و ازغرب می خواهیم تا امنیت شهروندان خود و گردشگران خارجی را تامین نماید.
به گزارش خبرگزاری مهر ببه نقل از اسپوتنیک، «رمضان قدیروف» رهبر چچن از غرب خواست، تا امنیت شهروندان خود و  گردشگران خارجی را تامین نماید.
 رهبر جمهوری چچن اعلام نمود که ما توصیه هایی برای اروپا در مبارزه با تروریسم داریم، ما ازغرب می خواهیم تا امنیت شهروندان خود و گردشگران خارجی را تامین نماید.  
قدیروف در کانال تلگرام خود نوشت: در حالی که مقامات اروپایی سرگرم رسیدگی به مشکلات واهی در روسیه هستند، و در این میان توجه خاصی به جمهوری چچن دارند. در این زمان در خاک خود و در کشورهای خود حوادث تروریستی رخ می دهد و جان مردم از بین می رود.
به گفته وی، ولع زیاد کشورهای اروپایی برای یافتن راه هایی جهت اعمال فشار بر روسیه باعث شده است که اروپا خود به هرج و مرج داخلی تن بسپارد.
رهبر چچن در ادامه افزود: اروپا به طور فعال به امور دیگر کشورها می پردازد، این امر باعث شده که آنها به طور کامل خود را فراموش کنند، هم مردم خود را و هم مشکلات خود را. ما تسلیت عمیق خود را (در ارتباط با حملات تروریستی در لندن) ابراز می داریم. ما به نوبه خود، همیشه آماده کمک و مشاوره در مبارزه با تروریسم به اروپا هستیم. ما توانستیم در خاک خود به این هدف دست یابیم.
قدیروف، از ساکنان چچن خواست تا سفرهای خود به اروپا را محدود نمایند.

منبع: مهر، 14 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
مهر:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.