شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

قطر، ترکیه، ایران

فارس

دوحه: نیروهای ترکیه وارد قطر می‌شوند/ سه بندر ایران برای انتقال کالا اختصاص می‌یاب

وزیر خارجه قطر با بیان اینکه ایران سه بندر خود را به قطر اختصاص خواهد داد تأکید کرد که دوحه تا آخر در برابر اقدامات عربستان، امارات، بحرین و دیگر کشورهای همسو ایستادگی خواهد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «محمد بن عبدالرحمان آل ثانی» وزیر خارجه قطر با بیان اینکه قطر تا کنون این حد از دشمنی را از یک کشور متخاصم شاهد نبوده؛ اعلام کرد که نیروهای ترکیه به منظور تأمین امنیت تمامی منطقه به قطر اعزام می‌شوند.

 او در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فرانسه، همچنین اعلام کرد که ایران برای انتقال مواد غذایی و اختصاص سه بندر خود برای این منظور اعلام آمادگی کرده است.

وزیر خارجه قطر افزود: درگیری در خلیج [فارس] امنیت تمامی منطقه را تهدید خواهد کرد و دوحه هر گونه دخالت در سیاست خارجی‌اش را رد می‌کند و تا آخر در برابر اقدامات کشورهای متخاصم ایستادگی خواهد کرد.

وی با رد برخی گزارش‌ها از تحرکات نظامی در قطر گفت که هیچ تغییری در وضعیت ارتش قطر وجود ندارد و هیچ تحرکی در این باره نداشته‌ایم.

«محمد بن عبدالرحمان آل ثانی» درباره توافقات گازی با امارات نیز  تأکید کرد که به توافقاتی که با امارات داریم؛ احترام می‌گذاریم و امارات برای تأمین 40درصد گاز خود به واردات گاز از قطر وابسته است.

منبع: فارس، 18 خرداد 1396
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.