شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹ مه ۲۰۲۲سايت ديدگاه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:
فیس بوک Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

اساتید: اخراج سفیر کشور خبیث انگلیس

فارس

درخواست شورای راهبردی جنبش استادی ایران برای اخراج سفیر انگلیس

دبیرخانهٔ شورای راهبردی جنبش استادی ایران طی نامه‌ای از دبیر شورایعالی امنیت ملی و وزرای خارجه و کشور خواست تا در صورت حضور سفیر انگلیس در تجمع شب گذشته مقابل دانشگاه امیرکبیر، وی را از کشور اخراج کنند.

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، دبیرخانهٔ شورای راهبردی جنبش استادی ایران طی نامه‌ای از علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خواست تا درباره حضور سفیر انگلیس در تجمع مقابل دانشگاه امیرکبیر توضیح داده و در صورت حضورش در این تجمع وی را از کشور اخراج کنند.

در این نامه آمده است: 

امیر دریابان علی شمخانی؛ دبیر محترم شورایعالی امنیت ملی 
دکتر محمد جواد ظریف؛ وزیر محترم  امور خارجه 
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی؛ وزیر محترم کشور 

سلام علیکم 

در اخبار آمده است که سفیر کشور خبیث انگلیس عصر دیروز  هنگام عکاسی و کمک به نارامی مجاورت دانشگاه امیرکبیر مشاهده، بازداشت و سپس آزاد شده است.

همگان و حتی ذهن‌های کُند و  کم هوش به خوبی می‌دانند قصد دشمن، انتقام از قیام عمومی  ۱۶ دی تهران و رستاخیز انسان‌ها ی به پا خاسته مخالف تجاوز و ترورهای غرب در اقصی نقاط ایران است.

دشمن برآن است تا بخصوص «تصویر» قیام هشت میلیونی در تهران؛ ام القرای ایران را تغییر داده و از پایتخت ایران بزرگ و اسلامی، شهری شکننده و آشوب زده به جهان مخابره کند؛ فشار بر دشمن که بعد از ۷۵ سال هیمنه اش در جهان با فتح الفتوح حملهٔ تلافی جویانهٔ ایرانیان به پایگاه آمریکایی عین الاسد در جهان درهم شکست آنقدر در افکار عمومی جهان زیاد است که دست به هراقدامی خباثت آمیز  خواهد زد و....

 اکنون سوال های صریح جنبش استادی  این است:

۱_ آیا خبر حضور این  سفیر خبیث که چونان فواحش سیاسی در مجاورت دانشگاه امیرکبیر پرسه زنی و به تحریک جوانان می پرداخته صحت دارد !؟

۲_ آیا تلاش برای آزادی این فاحشهٔ سیاسی بعد از دستگیری از سوی مردم انقلابی با پادرمیانی مقامات صحت دارد ؟! 

۳_ سوال مهم تر این که اگر چنین است و او به رغم زیر پا گذاشتن شؤون دیپلماتیک و هرزگی سیاسی به  نقض مصونیت سیاسی خویش مبادرت کرده با وساطت کدام مقام ایرانی از چنگ مردم انقلابی رهایی یافته است !؟ 

۴_ آقایان محترم ! آیا شرف ملّی حکم نمی‌کند که همانند پاسداران وطن که صدها کیلومتر آن سوتر، هویت ملّی را پاس داشته و هیمنهٔ ایالات متحدهٔ آمریکا را در إعزاز شرف ملّی درهم شکستند قدری غیرت به خرج داد و نگذاشت فواحش سیاسی غرب در تهران با جولانِ هرزگی  بیش از این عزت، شرف  و حرمت اُمّ القری جهان اسلام  بخصوص بعد  از قیام هشت میلیونی مردم بزرگوار تهران لکّه دار شود؟!

جنبش استادی ایران منتظر است تا صحت و سقم حضور این سفیر خبیث و هرزهٔ سیاسی در متینگ دیروز مجاور دانشگاه یاد شده از سوی شما  معلوم و هویت فرد و مقامات وساطت کننده برای آزادی سفیر کشور همدست آمریکای جنایت کار در ترور سپهبد ایران و اسلام و حوادث دلخراش ناشی از فشار روحی اقدام آمریکا در واقعهٔ کرمان و واقعهٔ شلیک سهوی به هواپیمای مسافری، برای مردم افشاء و در اسرع وقت سفارتخانه ( بخوانید خانهٔ سازماندهی هرزگان و فواحش سیاسی _ امنیتی ) کشورِ شریک کودتای ۲۸ مرداد ۳۲ تعطیل و سفیر فاسدش  نیز از ارض طاهر تهران اخراج شود.

به صراحت و بی لکنت زبان اعلام می‌دارد در صورتیکه پرسش‌های جنبش استادی ایران با سیاست زدگی ها و غربزدگی های رایج  این دوره، پاسخی در خور دریافت نکند کانون‌های استادی دانشگاههای  تهران این حق انقلابی را بر اساس اصل مسلّم « آتش به اختیار » برای خود محفوظ نگاه داشته تا در یک کار تمیز و انقلابی هرجا که این سفیر هرزه گرد را یافتند تحت الحفظ و بدون آسیب زدن، وی را تا فرودگاه مهرآباد همراهی و تا اخراج وی از این سرزمین مقدس و این مرز پرگوهر آنجا را ترک نکرده و از پای ننشیند.

والسلام علی من اتبع الهدی 
بیست و دوم دی ماه ۱۳۹۸
دبیرخانهٔ شورای راهبردی جنبش استادی ایران»

منبع: فارس، 22 دی 1398
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از
فارس:در پیوند با این مطلب نظری ثبت نشده است.

  


[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.