شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah    

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ -  ۸ دسامبر ۲۰۲۱سايت ديدگاه


کد مطلب: 798
تاریخ ارسال: 05 Aug 2007

ارسال‌کننده: ديدگاه
  

یک خواهش ساده

[به کاربرانی که کُد داشته و مطلب در این ستون ثبت می کنند]
کاربران محترم سلام
دیدگاه اتومات شده است. یعنی شما مدیر و مسوول آن هستید.
یکی از کارهای مسوول سایت (یعنی تک تک شما) این است که مطمئن باشید سایت طبق موازین نوشته و نانوشته (رسم) عمل می کند (شکل و محتوا)، از جمله اندازه فونت، انتخاب قلم (فونت)، فاصلهء بین خط ها، و خلاصه شکل مطلبی که در دیدگاه منتشر می شود.
از آنجایی که می خواهیم حداقل نقش در مدیریت روزانهء دیدگاه داشته باشیم، این موارد را بازگو می کنیم. خواهش می کنیم به این موارد توجه شود، چرا که بی توجهی یعنی بی اعتنایی به موازین سادهء دیدگاه.
موازین ساده:
** پیش از ثبت مطلب در دیدگاه مطلب خود را در مایکروسافت ورد، با مشخصات زیر تنظیم کنید:
1- فونت = تاهوما

2- اندازه = 10

3- فاصلهء بین خط ها = 1
** تیتر (عنوان) مقاله را وارد فورم کنید
** متن مقاله را که تنظیم کرده اید (بدون عنوان، بدون اسم نویسنده و بدون ای میل نویسنده) کپی کرده و وارد بخش (متن) فورم کنید.
** دکمه ثبت را فشار دهید.
** از تندگویی در نوشتهء خود دوری کنید. فرهنگ حاکم بر دیدگاه برخورد اصولی و در عین حال متین است.

** از ثبت مقالاتی که به امور اطلاعاتی مثلا افشاگری افراد می پردازد خودداری کنید. دیدگاه در زمانهای ضروری اطلاعیه های لازم پیرامون فعالیتهای عناصر رژیم در خارج کشور را منتشر می کند. کار اطلاعاتی کاری پیچیده است که فقط از عهدهء سازمانها با توان بالا، بر می آید، و آنها اطلاعات لازم را با همگان درمیان می گذارند. دیدگاه فقط اطلاعیه های رسمی را منتشر می کند.
دیدگاه از این پس، از همهء کاربران انتظار دارد که موارد بالا را بدون کم و کاست رعایت کنند.
با تشکر از توجه شما

14 امرداد 1386 - دیدگاه


   
نسخه‌ی چاپی  
ارسال اين مطلب به دوستان

در آرشيو سايت ديدگاه:
مطالب ديگر از ديدگاه:

[تاریخ ارسال: 06 Aug 2007]  [ارسال‌کننده: جمال فراهانی]  [ jamal75de@yahoo.de ]  
من کاملا با نظر آقای ناظر موافق هستم، چرا که به نظر من رعايت کردن يک سری" اصول اوليه و پرنسيبها "در افشاگری عناصر رژيم بسيار مهم و حياتی ميباشد و از سوء استفاده های احتمالی و تصويه حساب های شخصی و خصوصی جلوگيری خواهد کرد.منظور من در اينجا انگشت گذاشتن روی يک اصل کلی ميباشد و به هيچ وجه به فرد و يا شخص بخصوصی مربوط نميشود.
  

[تاریخ ارسال: 05 Aug 2007]  [ارسال‌کننده: یدی لرستانی]  [ yadif2000@yahoo.se ]  

آقای دکتر ناظر عزیز و مبارز ، مگر مسئولیت مقاله با نویسنده‌ نیست؟ این مسئولیت را دایه گونه شما پذیرفته اید, و آیا این با معیارهای شناخته شده یک رسانه آزادیخواه‌ بودن منافات ندارد؟مگر همه چیز را همگان نمیدانند ؟[** از ثبت مقالاتی که به امور اطلاعاتی مثلا افشاگری افراد می پردازد خودداری کنید. دیدگاه در زمانهای ضروری اطلاعیه های لازم پیرامون فعالیتهای عناصر رژیم در خارج کشور را منتشر می کند. کار اطلاعاتی کاری پیچیده است که فقط از عهدهء سازمانها با توان بالا، بر می آید.....] موفقیت و پیروزیهای روز افزون شما را کماکان آرزو دارم .
____
علی ناظر: جناب لرستانی عزیز سلام.
کار اطلاعاتی کردن چند خصیصه دارد: داشتن اطلاعات درست و موثق، که پیش شرط آن داشتن سازماندهی متبحر در امور اطلاعاتی است. بطور مثال، شما هر چه بدانید بیشتر از(ارگان اطلاعات و ضد اطلاعات) سازمان مجاهدین نمی دانید. خصیصه دوم، انتشار اطلاعات در زمان مشخص برای هدف مشخص است. باز بعنوان مثال، شما یا اطلاعات جدید دارید، که دیدگاه نباید آن را علنی کند چون امکان دارد کار و کاسبی مثلا مجاهدین را بهم بزند، یا اینکه اطلاعات شما جدید نیست و جویده شدهء آن چیزی است که مثلا (ارگان اطلاعات و ضد اطلاعات) مجاهدین منتشر کرده، و یا برای پیشبرد اهداف خود شایعه کرده است. در هر صورت دیدگاه جای اینگونه کارها نیست. برخلاف تصور شما دوست عزیز، کار اطلاعاتی کردن اصلا و ابدا به دموکراسی و آزادی بیان و این حرف ها مربوط نمی شود. درعین حال، برای پیشبرد اهداف سرنگونی طلبانه باید عناصر رژیم را افشا کرد، و دیدگاه این کار را بصورت علمی و رسمی (یعنی انتشار اطلاعیه سازمانهای سیاسی و متبحر در بزنگاه های کلیدی) انجام می دهد. با اجازه این بحث در این نقطه برای من و دیدگاه تمام شده فرض می شود.
شاد باشید.
  

[تاریخ ارسال: 05 Aug 2007]  [ارسال‌کننده: حسن مهران]  [  ]  

باسلام بنده وارد به مسائل فنی کامپیوتر نیستم تا به تقاضای تان عمل کنم . فقط میتوانم بنویسم و بفرستم . و اگر اشتباهاتی داشت. دلیلش ناوارد بودن است . نه بی توجهی به ضوابط. و امثال من کم نیستند. پس خیلی سخت نگیرید. با تشکر.

___
دیدگاه: با سپاس از شما.این یادداشت برای نظردهندگان نیست. بلکه برای دوستانی است که کُد داشته و مقاله می نویسند ( و نه نظر).
  

[تاریخ ارسال: 05 Aug 2007]  [ارسال‌کننده: ر.شاکر]  [ rshaaker@yahoo.com ]  
مدیریت محترم سایت دیدگاه،

پیشنهاد میشود این موازین بصورت یک لینک دایمی در قسمتی از سایت جای گرفته و باقی بماند که کاربران همیشه به آن دسترسی و مد نظر داشته باشند. وگرنه پس از چندی در میان مطالب دیگر گم خواهد شد.

با احترام
ر.شاکر
  ورود به بخش دیدگاه کاربران

نام ورودی:  
کد ورودی:       

آرشیو مطالب دیدگاه کاربران

لیست عنوان‌ مطالب دیدگاه کاربران

برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از نظردهنده‌گان(منظور کسانی است که پیرامون مقاله‌ها نظر داده‌اند)، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.
[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.