شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲

ارسال‌کننده: عصمت   کد نظر: 13867      تاریخ ارسال: 12 Sep 2011

شایان یادآوری اینکه، مجاهدین، و شورای ملی مقاومت از روزی که طرح جبهه همبستگی ملی را پیشنهاد کرده اند، تا به همین امروز هنوز گام مثبتی در عملی کردن این طرح برنداشته اند. حتی سایت همبستگی ملی هم تمام آراء و برداشت ها را منتشر نمی کند. آیا زمان آن نرسیده که «طرحی نو» در اندازیم و مثلا «جبهه (وسیع) خلق» را تعریف کرده و از آقای رجوی و دیگران که دست در آتش دارند بخواهیم کمی با این مقوله «جدی» برخورد کنند؟
این سئوال تعداد بیشماری از هموطنان میباشد درود
  

ارسال‌کننده: Hadi Shahab   کد نظر: 13865      تاریخ ارسال: 12 Sep 2011

البته که علی ناظر در این رابطه نظر خود را بروشنی بیان کرده.

اما شاید بد نباشد که اینجا به یک نکته اشاره کنم. دوستان گرامی این فرهنگ ولایت فقیهی است که از هر گونه انتقادی خود را مبرا میداند و از آن بیزار است.
دقیقا همین فرهنگ ضد انتقادی ولایت فقیهی است که سر نگونی این نظام را مدون میکند و راه هر گونه اصلاحات را از آغاز این حکومت بر او بسته است.
دوستان گرامی سرنگون طلب انقلابی، راه پویندگی ، پیشتازی و مردمی فقط و فقط با انتقاد از خود و دوستانمان قابل رهروی میباشد. ما اگر امروز از خود به اینگونه متشکر باشیم روی چه حسابی این میتوانیم یکدفه از فردای سربگونی این نظام انتقاد پذیر باشیم؟
راستی اگر قدرت نیروهای انقلابی در انتقاد و انتقاد از خود آنهم ازنوع روراست نیست پس در چیست؟

سرنگون باد جهوری کثیف اسلامی

هادی شهاب
  

ارسال‌کننده: جواد پوینده   کد نظر: 13864      تاریخ ارسال: 12 Sep 2011

جناب ناظر، من مدتی قبل مطلب کوتاهی در پژواک ایران نوشتم و شما را به بهنود بودن متهم کردم. هنوز هم بر همین عقیده هستم. شما انصافا نگاهی به مطالب مندرج در دیدگاه بینداز و قضاوت کن که چه مقدار از آنها کمکی یا راهنمائی به نسل جوان ایران در ایران میکنه. این سایت دیدگاه چیزی بیشتر از یک تابلو اعلانات نیست که هر کسی هر چیزی رو روش میچسبونه. این هم که رژیم مقاله شما رو چاپ کرده با سفسطه از بین نمیره. شما اگر سرنگونی طلب هستی نمی خواد با مجاهدین همکاری کنی. همین ده تا یا بیست تایی که پژوهشگر هستین و تحلیل میکنین با هم وحدت کنید ماهی یک روز برین یک تظاهرات 20 نفره جلو سفارت رژیم. مشکل این هست که شما همه تحلیل گران ارشد باهم دیگه هم راه نمیاید.   

ارسال‌کننده: فرامرز   کد نظر: 13863      تاریخ ارسال: 11 Sep 2011

با سلام
تشکر از پاسخ شما
اقای ناظر شما به عنوان یکانسان حق دارید هر طور که فکر میکننیذ مبارزه خود را پیش ببرید و هر گز خود را سانسور نکنید.من خواهان سانسور شما نیستم .جهه خلق مسیری است که به سمت سرنگونی تمامیت رژیم میرود.هر کس با هر توان وتفکر و اندیشه ای.
خیلی ساده بگویم
من وارد مقولات پیچیده نشدم فقط احساس کردم وقتی شما مطلبی یا نظری را مینویسید( که حقتان است که این کار بکونید)و مورد سو استفاده رژیم جنایتکار قرار میگیرد ,به نظرم برای اینکه جلوی این سوئ استفاده گرفته شود بد نیست چند کلمه ای در افشای سواستفاده ؤژیم نوشته شود تا جبهه خلق مستحکم تر شودامید وارم که نگوئئد اینها ارزش ندارند.مطمعا باشید اگر چنین شود رژیم ضربه ای مضاعف میخورد.
باتشکر
  

ارسال‌کننده: احمد معترض   کد نظر: 13861      تاریخ ارسال: 11 Sep 2011

آقای ناظر,
اشکالی که به شماوارد است, همین ,, منم منم,, کردن ها است.البته و صد البته باید به تمامی جریانات سیاسی و سرنگون طلب, به زعم من جمهوری خواه , انتقاد نمود و آنها را زیر ذره بین قرارداد, از جمله همین مجاهدین که زمین و زمان برایشان و علیه اشان مقاله و مطلب و پند و نصحیت تجویز میکنند.اما بقول استاد ,, هادی خرسندی,, نباید مطالب را با هم قاطی کرد.انتقادی که بوی ,, تیشه زدن و زیرآب,, زدن بدهد, دیگر انتقاد نیست, بلکه بخواهیم و نخواهیم, در خط ,, حاج آقا مصلحی ,, قرار میگیرد. این طبیعت و سرشت این دوره از مبارزه است و صد البته زمانیکه رژیم ,, مرزها,, را مخدوش ببیند, از آن سوء استفاده هم خواهد کرد. نه دوستی ,, خاله خرسه ,, بکنید و نه ,, آب به آسیاب ,, اطلاعات رژیم بریزید. آنطور بنویسید که ,, رژیم و اطلاعات منفورش ,, نتواند سوء استفاده و در بوق و کرنا کند. حال به خودتان بر میگردد. این سایت مال خودتان است و هرآنچه که دل تنگتان میخواهد بنویسید, قلم فرسائی کنید , کم کنید و یا زیاد کنید, اما انتظار نداشته باشید تا کاربران برایتان کف بزنند و احسند و مرحبت تحویل دهند. صف خلق و نیروهای مترقی فقط و فقط با حفظ پرنسیب های مبارزاتی و مرز بندی دقیق و اصولی با ولایت فقیه مستحکم و پیروز میشودو نه با جار و جنجال....
موفق باشید
  

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.