شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲

ارسال‌کننده: علی ناظر   کد نظر: 13879      تاریخ ارسال: 16 Sep 2011

دست شما درد نکند، با این پیامهای کوبنده و انقلابی تان. واقعا خسته نباشید.   

ارسال‌کننده: کوشا   کد نظر: 13878      تاریخ ارسال: 16 Sep 2011

با سلام. تیبر انتخابی تان برای مطلب کاملا سلیقه ای و بر مبنی برداشت شماست. من با خواندن همان جمله برداشت متفاوتی داشتم که معتقدم منطقی تر و به مواضع رسما اعلام شده شورا و نه شایعات و مواضع هدایت شده ای که به آن نسبت میدهند نزدیکترست. جمله کامل از این قرارست: «پیروزی نبرد آزادیبخش مردم لیبی پیامی نوید بخش برای مردم ایران و تمامی خلقهای تحت ستم در بردارد» تا آنجا که به مردم لیبی برمیگردد وجه ممیزه مبارزه مردم لیبی با دیگر کشورهای عربی خصلت مسلحانه آن ست. اینکه مردم سلاح بدست گرفته و شش ماه جنگیدند. این مردم مدتها قبل از اینکه به دخالت خارجی نیز بیانجامد جانانه میجنگیدند و بخش بزرگی را آزاد کرده بودند. این البته پیام لزوم مقاومت و مبارزه مسلحانه را به مردم ایران و منطقه میدهد. شایسته هست این تیترگزاری که خارج از اصول روزنامه نگاری ست را بازنگری کنید   

ارسال‌کننده: ؟؟   کد نظر: 13877      تاریخ ارسال: 16 Sep 2011

ناظر دستهای خود را رو می کند و شمشیر را از جلو می بندد تا از پشت به کمر اشرف وارد کند. من بارها هشدار داده ام که ناظر بآ سازمانهای جاسوسی عراق و دستگاه مالکی در ارتباط است و باید فکری به حال جرثومه اش کرد اما هنوز در بین عزیزان مقاومت ساده دلانی هستند که فکر می کنند ناظر را باید ارشاد کرد. روز پیروزی نزدیک است و ناظر و همه نوکران مالکی بدانند روز مجازات نزدیک است. اگر فرد صادقی در بین دست اندرکاران این سایت هست و این پیغام مرا می خواند از ناظر سثوال کند ایا کسی که چنین بیانیه تاریخی را لجن مال کند و به سثوال بکشد قصدش چیست و وظیفه مقاومت در مقابل این فرد چیست؟ جوابش را دارید؟

هوا بس ناجوانمردانه سرد است و ما اما گرم گرمیم و باکمان نیست.
  

ارسال‌کننده: زهره   کد نظر: 13876      تاریخ ارسال: 16 Sep 2011

آگهی ناظر، لطفآ رابطه آقای گودرزی با خانم شقایق را توضیح دهید. شرم و حیا هم چیزهای خوبی هستند. بقول آمریکایی ها، مقاومت و مردم ایران با دوستانی نظیر شما، نیازی به دشمن ندارند.   

ارسال‌کننده: احمد معترض   کد نظر: 13875      تاریخ ارسال: 16 Sep 2011

آقای ناظر,
با این انتخاب و تیتر زدن, بنظر میرسد که عامدا سوارخ دعا را گم کرده اید. تصور بر این است که به جد بدنبال هر ,, خس و خاشاکی ,, هستید تا دق دلی اتان را بر سر مجاهدین و یاران شورائی اشان خالی کنید. این دیگر ,, قاف مطبوعاتی ,, نیست, بلکه ,, قاف به عمد ,, است. گمراه کردن کاربران با تیتر های این چنینی من را بیاد روزنامه های جنجالی و دست راستی در خیابانهای پاریس و لندن می اندازد که چگونه با تیتر های جنجالی, مخاطبین اشان را از مضمون و روشنگری اصلی منحرف می کنند. بقول عوام ,, ژورنالست ناب ,, به این میگویند. نکته ی آخر آنکه, بکرات تلاش کردید تا شاید ,, سوراخی ,, در این صف طویل ایجاد کنید, بکرات اعضائ شورا و نوشتجات و مصاحبه هایشان اشان را علیه یکدیگر و دبیر خانه شورا بکار بستید, بقول شیخ ,, افاقه ,, نکرد. حتی طومار و امضاء هم جمع کرده و خط و نشان کشیدید, باز هم افاقه نکرد. شاید اینبار فرجه ئی شود و افاقه کند تا قدری اعصابتان آرام و قرار بگیرد....
باز هم موفق باشد
  

ارسال‌کننده: جمال فراهانی   کد نظر: 13874      تاریخ ارسال: 16 Sep 2011

آقای ناظر گرامی
منتقد مقاومت بودن هم خوب و هم لازم است ،ولی در حالی که مقاومت سترگ خلقمان بارها و بارها بطور رسمی اعلام کرده است که "نه خواستار پول و اسلحه از غربيان است" و "نه خواهان حمله و دخالت نظامی خارجيان ميباشد و در مقابلش "راه حل سوم" را پيش پای گذاشته است"،بيانه ای را سر سری خواندن و آنوقت تيتر زدن که :««دخالت نظامی»
«پیامی نوید بخش برای مردم ایران»
«با وجود انواع مطامِع و مَقاصِد قدرتهای بزرگ»؟
در شان يک "منتقد " نميباشد ،چرا که منتقد دست به "تحريف" نميزند.
پيروز باشيد.
  

ارسال‌کننده: فرهاد مجد   کد نظر: 13873      تاریخ ارسال: 16 Sep 2011

آقای ناظر عزیز
تیتر مناسبی برای مطلب شورا انتخاب کرده اید و سئوال مناسب تری را هوشیارانه در پیش گذاشته اید.
پیشنهاد می کنم از کاربران آگاه شبکه ی دیدگته بخواهید به طور فعال به این پرسش اساسی شما پاسخ بگویند.
  

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.