شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲

ارسال‌کننده: محمدپور   کد نظر: 13900      تاریخ ارسال: 14 Nov 2011

با سلام
من نمی دانم این فردی که بنام سپهری مطلبی توهین آمیز و در رده ادبیات جمهوری اسلامی ایران با کلمات مخصوص لات بازی و لمپنیسم فرستاده است از بریده ها و توابین مجاهدین خلق است که اینک در دامن جمهوری اسلامی سیر و سیاحت می کند یا نه!
عزیز نابرادر!نقد منصفانه و با محتوی کن! از بی تربیتی و بی ادبی حذر کن!بهتر نیست یکبار دیگر مطلب خودت را بخوانید و اگر مرد و با معرفت هستی پوزش بخواهید!
با تشکر از آقای علی ناظر
مردم شناس
  

ارسال‌کننده: سعيد   کد نظر: 13899      تاریخ ارسال: 14 Nov 2011

سلام و آفرين, با شما آقاى على ناظر بهترين و بهترين جوابى كه ميشد به اين افراد داديد......شايد با خواندن آن كمى به خود بيايند...اگر چه كسى كه به دامن رژيم افتاد ديگر بعيد به نظر ميرسد كه سر عقل بيايد .....در راهى كه پيش گرفته ايد آقاى ناظر موفق باشيد.... ظمنااين ماده الحاقیه (در تحدید رکن چهارم) شورای ملی مقاومت چيست؟

  

ارسال‌کننده: حمید فام(امیدوار) سوید   کد نظر: 13898      تاریخ ارسال: 14 Nov 2011

علی ناظر در (بی)دادگاه
دادستان : علی ناظر متهم است که با اطلاع رسانی خود مانع کشتار بحق 3400 ایرانی شده و میشود فراریانی که سیاستشان کاملا غلط بوده وهست وایدیولوژیشان التقاطی است.
متهم حتی ازحسینعلی منتظری فریب خورده تراست که انهارا نه یک سنخ افراد که یک سنخ فکرغلط میدانست که با کشتن این انحراف بر طرف نمیشود؟
متهم پای را فراتر از آن پیرمرد نادان گذاشته و با گستاخی میگوید از حقوق متداول و بشری آنها دفاع میکند و کاری به سنخیت فکری آنهاوخوب و بد تشکیلات آنها ندارد
متهم مستوجب اشد مجازات استاه
رییس دادگاه:
وکیل متهم حرفی دارد؟
دادستان ,حاج آقامن خودم وکیلم ومتهم جای هیچ دفاعی ندارد مگر اینکه تواب شده باشد.
رییس دادگاه خطاب به متهم علی ناظر:
آیابه اشتباه وجرم خود پی برده ای و از عملکرد خود پشیمان و نادمی ؟
ندامت تو میتواند جرم و کیفرت را تخفیف دهد .
متهمدر برابر دادستان و رییس :
من علی ناظر, درکمال آگاهی و سلامتی و با یقین کامل اعلام میکنم که رعایت عدالت چون عدل (علی) و نظارت بیطرفانه یک (ناظر) شریف انسان گرا حقا که دشوار ولی عین شرافت و غیرت انسانی است که جز برآستان خلق محبوبش سر نمی سپارد و جز دردروازه میهن رها شده اش برخاک پاکش بوسه نمیزند ودر برابر وحوش شقاوت پیشه جبار,ستمگر وخونریز از همه قربانیان صرفنظر از اعتقاد و اندیشه هشان دفاع میکند. از نظر من دفاع ازساکنان اشرف به معنای دفاع و حمایت از تشکیلات و تاییدسیاست و تبعیت ازایدیولوژی اشرفیان به هیچوجه نیست .بلکه دفاع از مبانی حقوقی بین المللی شناخته شده پناهجویی و پناهندگی است .دفاع از مصون ماندن 3400 شهر وند ایرانی بی سلاح و بی دفاع در برابر حمله و هجوم ماموران مسلح کشور میزبان است که به هیچ اصول و عرف اخلاقی معتقد نیستند و به هیچ عرف و قانون وحکم و میثاق بیطرفانه بین المللی ناظر بر تعیین تکلیف پناهجو و پناهنده باورمند و پای بند نیستند.واگر دستشان برسد به کمتر ازتمام کش کردن آنهارضایت نمیدهد.
دادستانءبنده معترضم
رییس دادگاه:آیا متهم حاضر به ندامت هست تا از گناه و کیفرش کاسته شود؟
علی ناظر: طبق قانون بین المللی و کنوانسیون مربوط به پناهندگان , دفاع از آنان بر طبق موازین تصویب شده امر خلافی نیست لذا در انجام کار خیر تردید ویا ندامت جایز نیست .
هیات منصفه:
دادگاه قاضی وهیات منصفه نداشت
.................
دوستان: شما به عنوان قاضی چه حکمی برای آقای علی ناظر صادر میکنید؟
....

کریم پور شیرازی:درآتش زنده زنده سوختم ولی در دفاع از حق خلقم کوتاه نیامدم ودر برابر دشمن میهنم سر سازش و تسلیم بر زمین ننهادم

دکتر علی شریعتی:
در برابر ظلم ظالم و ستم ستمگر اگر در جبهه مقدم مبارزه نایستی و نباشی دیگر فرقی نمیکند که در محراب عبادت باشی یا در میکده(نقل به مضمون)
پایان
  

ارسال‌کننده: سپهری   کد نظر: 13897      تاریخ ارسال: 14 Nov 2011

چه خوب که علی ناظر هم با همه بیسوادی وخنگی اش فهمید که حقوق گرفتن از رجوی عاقبت خوبی ندارد وبصورت غده سرطانی از جایی دیر ویازود بیرون می زند... البته این نوشته نشان می دهد که اضافه کار وپاداش همچنان دریافت می شود...
تو متوهم فکر می کنی هرکس از این فرقه متنفراست قبلا عضو بوده ؟ این چه دستدلالی است کودن خنگ ؟ درعالم مجازی وحقیقی هزاران نفر نویسنده وفعال حقوق بشر بدون اینکه بااین ها سروسر قبلی داشته باشند منتقد ومخالف این فرقه می باشند... چرا وبگردی نمی کنی ودرداخل همین دیدگاه خودر ا زندانی کرده ای ... سرچ کن فرقه رجوی.. سرچ کن بیزاری از مجاهدین وو..... صدها مقاله از طرف کسانی تولید شده است که هیچ نزدیکی بااینها نداشته اند.... پس تو حکایت انکس را داری که خود رابخواب زده است ونمی خواهی خارج از دنیای این فرقه کندوکاو کنی؟ می گویی نه ؟ من برایت یک مقاله می فرستم چاپ کن بیینم واقعا تو حامی اسیران اشرفی ویا دنبال اب توبه ربختن سر دوستان گرمابه وگلستان خود؟
  

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.