شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲

ارسال‌کننده: ایران شاهمیرانی   کد نظر: 13916      تاریخ ارسال: 22 Nov 2011

بغیر از مجاهدین،مابقی اپوزیسیون تابلو دار قدیمی،اکنون عمدتا بصورت محفل میباشند تاتشکیلات جدی.این طیف خارج از فضای اینترنتی ویا رسانه ای، حد اکثر فعالیتی که دارند در حد آکسیون اعتراضی میباشد.
طیف دیگر نیز از منفردینی مانند جناب عرفانی تشکیل شده است که نظر دهنده هستند تا عمل کننده.
طبعنا این مجموعه بعلل مختلفی مانند بی عملی ویا شناور نبودن در رودخانه جامعه و..،نه میتوانندبرمردم اثر بگذارند ویاتاثیربپذیرند و بالطبع فاقد ظرفیت لازم برای یار گیری از نیروی مردمی وبویژه جوانان میباشند.
به همین دلیل است که مه وخورشید وفلک پس از خیزش دوسال پیش مردم ایران،بطور جدی دست بدست هم داده اند تا تنها نیروی منسجم وتشکیلاتی وعمل گرای اپوزیسیون یعنی مجاهدین راسربه نیست کنند.

  

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.