شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲

ارسال‌کننده: اکبر   کد نظر: 13925      تاریخ ارسال: 10 Dec 2011

از نظر بنده تمامی اهدافی که در شروع سایت دیدگاه همانطور که در بالا هم آمده فقط در تئوری مانده است . به خوبی من واقف شده ام که شما فقط نظراتی را چاپ میکنید که به تعریف و تمجید سایت بپردازد والا بنده تا کنون در رابطه با بسیاری از مقالات نظرات خودم را بیان کرده ام و لی هیچکدام حتی یک بار هم چاپ نشده است و این برای من خیلی معنی دار است . میدانم که همین نظرم را هم چاپ نمی کنید و اگر هم چاپ کردید برای منظوری رساندن است . به هر هر حال فارغ از تمامی انتقاداتی که به شما یعنی جناب آقای ناظر دارم بطور خاص در رابطه با مقالات جهت داری که در مورد سازمان مجاهدین مینویسید ولی در مجموع امکان خوبی این سایت برای ایرانیان خارج کشور خواهد بود تا علی رغم اختلاف سلیقه های در شیوه مبارزه با جمهوری اسلامی ایران برای دقایقی در یک ظرف جای گیرند
با تشکر اکبر از آلمان
  

ارسال‌کننده: عاطفه اقبال   کد نظر: 13924      تاریخ ارسال: 09 Dec 2011

با سلام آقای ناظر، بدرستی که دیدگاه از اولین سایت هایی بود که به عرصه بیان آزاد رسانه ای در فضایی که رسانه های محدودی وجود داشت، پا گذاشت. نقاط قوت و همچنین نقاط ضعف خودش را در شروع و در استمرار خود داشت. کمبودهایی جبران شد. کمبودهایی ایجاد شد.. ولی اصل این بود که این رسانه از سال 1999 در فضای اینترنتی تا به امروز استمرار یافت و فضایی برای درج مطالب بسیاری از کسانی که جای دیگری برای نشر مطلبشان نمی یافتند شد. بعدها سایتهای زیادی بوجود آمدند با دیدگاه های مختلف. اما باید دیدگاه را در بین اولین رسانه های اینترنتی که به بیان آزاد - تا جایی که مسئول و پایه گذار آن می فهمید و میتوانست، پابند ماند- ارج گذاشت. من همیشه با مسئوال دیدگاه- آقای ناظر- در افکار، نوشته ها و شیوه عمل موافق نبوده ام و مطمئنا بعد از این هم نخواهم بود.همانطور که با هیچ کس دیگر هم در همه چیز موافق نخواهم بود- ولی اصل این است که او این تفاوتها را پایه نشر در دیدگاه قرار داد. برای همین به شما آقای علی ناظر برای این استمرار و این تعهد تبریک می گویم. عاطفه اقبال

علی ناظر: با سپاس از شما بخاطر انتقادات و همیاری هایتان
  

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.