شبکه‌ی دیدگاه: نیروهای سرنگونی‌طلب متحد شوید didgah      

صفحه‌ی نخست‌

حقوق بشر

يادداشت هفته

 پيوندها 

شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱ -  ۲ ژوئیه ۲۰۲۲

ارسال‌کننده: مینا سهامی   کد نظر: 457      تاریخ ارسال: 08 Aug 2007

آقای فراهانی شما در این یاداشت نوشسته اید: {ميتوانم از اعتراف علنی يکی از سردمداران رژيم نام ببرم که دقيقا در همانروزها بطور علنی اعلام کرد که :"اين مجاهدين بودند که زهر آتش بس را به امام خوراندند"}

لطفا بطور دقیق یعنی مستند، بفرمائید کدام مسئول رژیم، چه زمانی و در کجا ، جمله فوق را گفته یا نوشته است.
با تشکر و احترام

  

ارسال‌کننده: جمال فراهانی   کد نظر: 377   jamal75de@yahoo.de   تاریخ ارسال: 24 Jul 2007

نميدانم چرا هر وقت هواداران مجاهدين نظرشان را ميگويند ،بلافاصله توسط عده ای فورا مارک :«دوست دارید بقیه هیچ حرف نزنند»و .... ميخورند. آزادی و دموکراسی" اگر اصلا به آن معتفد باشيد" يک جاده دو طرفه ميباشد. آقای همنشين بهار اظهاراتی کرده بودند که من هم نظرم را نسبت به نوع و روش برخودشان را گفته ام . حال اين چه ربطی به اينکه من دوست ندارم بقيه حرف بزنند دارد را تنها يک پروپاگاندا چی ميداند.
  

ارسال‌کننده: فرح بهیار   کد نظر: 374      تاریخ ارسال: 24 Jul 2007

آقای جمال فراهانی را باید همیشه یکطرفه به قاضی رفت و پشت سر هم حماسه و موفقیت و پیروزی دید.خیلی معذرت می خواهم دید و نظر شما مثل خود مجاهدین بسیار یک طرفه است و جانبدارانه است و دوست دارید بقیه هیچ حرف نزنند.فروغ جاویدان آن چیزی نیست که شما فکر می کنید بکذارید یک کمی هم فضای انتقاد و ررسی باز بشود و اینقدر سعی نکنید با چوب این که رژیم همین را می گوید و مظلومیت و شجاعت ضهیدان فروغ جاویدان نویسندگان را وادار به سکوت کنید.   

ارسال‌کننده: قلندر   کد نظر: 371      تاریخ ارسال: 24 Jul 2007

جوابيه شما به مطلب همنشين بهار درعين اختصار بسيار مفيد و روشنگرانه بود . از شما متشكرم
ياد تمامي جاودانه فروغهاي ميدان نبرد و شهداي محبوس گرامي .......
البته همنشين بهار مطالب بسيار خوب و آگاهي بخشي در ديگر مقالات خود دارد ولي نميدانم چرا به مجاهدين كه ميرسه يكجورايي بقول ما بيسوادها ريب ميزنه در هر صورت انسان است و جايز الخطا !
اميدوارم بحثهاي روشنفكران و مبارزان ما وظيفه اصليشان را از ياد نبرد......
هميشه به سوي مبارزه و پيروزي...
يا حق
  

 Untitled Document

بازگشت به صفحه‌ی نظرها
برای دستیابی به تمامی نوشته‌های هر یک از کاربران، نام کاربر مورد نظر را در کادر زیر به فارسی تایپ کرده و سپس روی "پيدا کن" کلیک کنید.


يادداشت مسئول ستون کاربران

بدون توضيح، و بدون متعهد بودن به پاسخگويي


با توجه به پيامهای تعداد کثيري از کاربران که در اين ستون نظر ثبت نمي کنند اما به ادامهء حيات اين ستون علاقه دارند
نظرهایی که بیرون از موازین دیدگاه باشند
در ستون نظر کاربران ثبت نخواهند شد

نظري که در آن تندگويي شده باشد، از لحني که شايستهء کاربر ديدگاه نيست استفاده شده باشد، در آن به کاربري توهين شده باشد، به سازماني که در جبههء خلق است به جاي انتقاد و برخوردي سازنده و آموزنده، سخن ناروا [خائن، تروريست، جاني، ...] گفته شده باشد، نظري که بيش از حد طولاني باشد، تکرار مکررات باشد [چندين بار در بارهء همين موضوع در زير همين مطلب، همين کاربر نظر داده باشد]، با احترام به فرد نظردهنده که امکان دارد فقط در همين يک مورد خارج از موازين، اينچنين نظر ثبت کرده باشد و يا اصلا با ديدگاه موافق نباشد که آن نظر توهين آميز و خارج از موازين است، اما براي جلوگيري از اتلاف وقت، اين نظر، به علت کمبود وقت و انرژي، بدون توضيح و بدون متعهد بودن به پاسخگويي حذف مي شود.
با پوزش و تنها به دليل کمبود وقت و انرژي، نظرهايي هم که متعاقبا در مورد عدم ثبت آن نظر ارسال شوند ثبت نشده و يا به اي ميل هايي که در این مورد ارسال شوند پاسخ داده نخواهد شد.
ديدگاه - 3 تير 1386[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.