سايت ديدگاه

حسینیان:سیل خروشان ملت در راهپیمایی امروز موجب گریختن موسوی وخاتمی وکروبی شدند
خبر آن لاین


رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به گریختن سران فتنه از جمع راهپیمایان 22 بهمن، گفت که سیل خروشان ملت در راهپیمایی میلیونی امروز موجب گریختن سران فتنه یعنی موسوی،‌ کروبی و خاتمی شد.

 روح‌الله حسینیان در گفتگو با فارس،‌ با اشاره به پیامدهای مهم حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن و چرایی گریختن سران فتنه از جمع راهپیمایان، گفت: جمعیت بیکران و اقیانوس متلاطم ملت امروز که دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی این پیام را داد که مردم همچنان حاضر به استقامت و جانفشانی برای انقلاب اسلامی خود هستند.

وی تاکید کرد که یکی دیگر از نکات حساس و بسیار مهم امروز راهپیمایی میلیونی ملت ایران در سراسر کشور کثرت جوانان بویژه نسل سومی‌های انقلاب بود.

حسینیان در تشریح حضور گسترده نسل سومی‌های انقلاب در راهپیمایی میلیونی 22 بهمن امسال، گفت: نسل سوم انقلاب نسبت به نسل اولی‌ها به نظام اسلامی و انقلاب وفادارترند به دلیل آنکه آنان خود را وارثان و سهم‌بران انقلاب نمی‌دانند به همین منظور همواره با شور و اشتیاق فراوان در عرصه‌ها حضور می‌یابند و در مقابل دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی قدرت‌نمایی می‌کنند.

وی ادامه داد: هرچه دشمنان خارجی و داخلی تلاش کنند که انقلاب ضعیف و تحت فشار قرار گیرد، مردم در مقابل آنان استقامت می‌کنند و با صلابت از گذشته می‌شوند.

رئیس کمیسیون سیاست داخلی و شوراها تصریح کرد: حضور گسترده و میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال این نظریه را اثبات کرد که نسل سوم انقلاب نسبت به نسل اولی و دومی‌ها برای حفاظت و صیانت از انقلاب حساس‌ترند.

وی در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود در چرایی گریختن سران فتنه در راهپیمایی 22 بهمن امسال، اظهار داشت: سران فتنه و حلقه دسته دوم آنان امروز به محض آنکه وارد خیل عظیم راهپیمایان شدند، امواج خروشان ملت آنان را مجبور به فرار کرد و همچون تفاله‌هایی به دور ریخت.

حسینیان اضافه کرد: موسوی،‌ کروبی و خاتمی بارها واکنش مردم نسبت به خود را تجربه کردند و متاسفانه به دلیل نداشتن تحلیل و فریب خوردن از دشمنان بارها کج‌اندیشی خود را نشان دادند.

وی هدف سران فتنه برای حضور و سپس گریختن از سیل عظیم ملت در راهپیمایی 22 بهمن امسال را نمایان کردن خود عنوان کرد و گفت: سیل خروشان ملت در راهپیمایی میلیونی امروز موجب گریختن سران فتنه یعنی موسوی،‌ کروبی و خاتمی شد.منبع: خبرآن لاین، 22 بهمن 1388[www.didgah.net] [email: irancrises@gmail.com] [© Didgah 1996]
بازچاپ مطالب سایت دیدگاه با ذکر منبع آزاد است.